Platební brána Pays – spolehlivé platby pro obchodníky na internetu

12.07.2022

S dnešním rozvojem technologií se nabízí i zjednodušení platby na internetu. Klíčová je v dnešní době bezpečnost a také jednoduchost ovládání.

Platební brána je tak již neodmyslitelnou součástí nákupního procesu nejen na internetu. Platba přes platební bránu je velmi bezpečná, neboť nabízí šifrování dat, detekci podvodů a další opatření, která udržují informace obou stran nákupního procesu v bezpečí.

Tak to funguje i v jedné z nejoblíbenějších platebních bran u nás. A to nejen proto, že je nejinovativnější, ale také proto, že nabízí největší rozsah dodatkových služeb. Neustále zdokonaluje své procesy a hledá způsoby, čím by ještě celý proces nabídky a prodeje výrobků a služeb svým zákazníkům zjednodušila.

Platební brána Pays je nejen bezpečným a jednoduchým, ale i spolehlivým řešením internetových plateb pro firmy i jednotlivce. Ať už jste provozovatelem e-shopu, poskytovatelem ubytování, dopravcem, sportovním klubem nebo nadací, u Pays najdete spolehlivé řešení pro vaše potřeby. V Pays berou za přirozené, že si jejich zákazníci sami vyberou metodu platby, která jim osobně nejvíce vyhovuje. Žádným překvapením asi není, že platební karta je nejpoužívanější způsob placení na internetu. Řešení Pays je založené na bankovním standardu 3D Secure, které zajišťuje nejpokročilejší zabezpečení pro online karetní transakce. I když platba kartou je stále nejčastější platební prostředek na internetu, oblíbený je i jednoduchý platební převod, QR platba, platba mobilem, platba přes Paypal, Google pay nebo Apple pay.

A jaké jsou hlavní výhody propojení se s Pays?

Snadná a velmi rychlá aktivace platební brány na jakékoliv webové stránky. Pays po vás budou požadovat pouze minimum informací, které jsou potřeba ke spolehlivému provozu a fungování plateb.

S Pays nemusíte nic programovat, platební odkaz si jednoduše vygenerujete v administračním rozhraní a ten pak umístíte na váš e-shop, web nebo třeba Facebook. Takto jednoduše budete schopni spustit internetové platby i vy sami.

Pravděpodobně nejdůležitější výhodou jsou však velmi nízké ceny služeb i při zachování opravdu kvalitních služeb. Neplatíte měsíční paušál, ani žádné zbytečné poplatky. Dokonce ani nízké obraty vám nejsou zpoplatňovány extra sankcemi. Platíte pouze transakční poplatky za příchozí platby a ty jsou ve srovnání s tím, co se službou Pays získáte, velmi nízké. Navíc si můžete vybrat ze tří různých režimů, který právě vám vyhovuje nejlépe.

Další výhodou, kterou platební brána Pays nabízí je to, že o každé transakci je informován obchodník i zákazník ihned automaticky. Oba dva tedy ví, zda se transakce zdařila, nebo ne. Můžou tak rychleji reagovat na situaci a případně zadat opětovnou platbu. V Pays přistupují ke svým zákazníkům s individuální péčí, dokáží se svým klientům přizpůsobit v mnoha ohledech a zajistit i další služby a funkce, které daný obchodník potřebuje. Záleží pouze na zákazníkovi, která funkce pro něj bude užitečná a plně ji využije.

Mezi ně například patří nadstandardní služby jako je - platební odkaz Pays (pro různé kluby, nadace či jednorázové prodeje), platební předpis Pays (ten využívají hlavně poskytovatelé ubytování a dopravci zejména k inkasu zálohy od svého zákazníka), e-produkty Pays, platební terminál v mobilu, opakované platební odkazy, internetová pokladna Pays a prodej na Facebooku, vratky a částečné vratky, SMS notifikace Pays, upozornění na neproběhlou platbu, režim 3D secure only, virtuální platební terminál Pays, automatické generování paragonů a faktur, automatické generování voucherů a certifikátů, propojení Pays a GP webpay.

Dále platební brána Pays nabízí volitelné funkce jako třeba - druhý pokus o platbu, připomínač plateb převodem, připomínač plateb kartou, nedokončené platby, přesměrování dotazů, opakovaný platební odkaz, kódy Google Analytics, vyhledávání plateb pro zákazníky. A vývojáři v Pays pracují na dalších funkcích, které zjednoduší práci vám obchodníkům a také vašim zákazníkům.

Spokojení klienti jako Charita České republiky, Parkování v Praze, Český svaz biatlonu, Srovnejto.cz, Smsticket, Aukro, ePojisteni.cz, pivovar Bernard a mnoho dalších firem a společností ví, že spolupracovat s Pays je radostí a mnohem jednodušší a spolehlivější než s jinými platebními bránami. Budete i vy jejich dalším váženým zákazníkem?

Komerční sdělení