Poděbrady přivítaly finalistky Miss ČR, podpořily dvě charitativní organizace

30.09.2021

O víkendu 25. a 26. září se v Poděbradech uskutečnila již tradiční charitativní událost volba Tváře Poděbrad 2021.

O tento vedlejší titul přijelo bojovat 10 krásných finalistek Miss České republiky, které v průběhu programu měly podpořit poděbradský útulek Haryk. Pro diváky byl připraven bohatý program plný přehlídek, tanečních vystoupení, soutěží a nechyběl ani program pro děti. Víkendem provázel Michal Šeda a Vendula Krejčová.

Finalistky vynesly modely z kolekce Ateliéru Donát, tradiční outfit bílé armády a nechyběla ani promenáda v plavkách. Tvář Poděbrad si volili sami diváci. Na místě bylo 10 nádob na mince a návštěvníci vhazováním mincí rozhodovali o tom, která dívka se má stát Tváří Poděbrad.

Tváří Poděbrad se stala jednadvacetiletá Martina Hudečková z Brna. Pro útulek Haryk se během celého hlasování vybralo 22.215 Kč. Soutěžní nádoba na mince Martiny dosáhla nejvyšší nosnosti. Letos se nově udělil ještě jeden titul, který nese název Tvář Naděje Poděbrad 2021 za největší finanční přínos, kdy soutěžní nádoba měla v součtu největší obnos peněz. Tento titul získala jednadvacetiletá Veronika Sandholzová z Chleb.

Pomáhalo se ale také dětem a to za účasti charitativního projektu Počítače dětem, díky kterému se předaly tři počítačové sestavy dětem z nadaných romských rodin. Děti těchto rodin se podělily o svůj talent s širokou veřejností během nedělního programu.

Aktuální stav finalistek Miss České republiky:

1 - Adéla Lyachová, Praha

2 - Helena Čermáková, Otrokovice

3 - Sarah Horáková, Velké Pavlovice

4 - Valerie Váňová, Lom

5 - Martina Hudečková, Brno

6 - Niki Tichotová, Praha

7 - Tereza Žáková, Prostějov

9 - Veronika Sandholzová, Chleby

10 - Erika Teichertová, Dolní Lhota

12 - Barbora Kučerová, Plzeň

Vyhlášení TOP8 superfinalistek proběhne v neděli 10. října 2021. Na výběru se může podílet i veřejnost, která dívkám s nejvyšším počtem hlasů poskytne imunitu při vyřazování do TOP8. Hlasování probíhá na www.miss-ceske-republiky.cz.

Autor fotografií: Ondřej Čapka