Podzimní kousky, které musíte mít!

14.09.2022

Podzim je tu co nevidět, a proto je nejvyšší čas přeorganizovat svůj sezónní šatník. Objevte novinky z kolekce švédské značky Cellbes a osvěžte svou podzimní garderobu novými stylovými kousky podle nejnovějších trendů. Které to jsou?

V tónech spadaného listí

S příchodem podzimu většina lidí automaticky sahá po oblečení v nevýrazných tmavých barvách. Je to i váš případ? Udělejte to tento rok jinak a přestěhujte podzim i do svého šatníku v podobě odstínů bordó, khaki, oranžové nebo žluté.

Květinové potisky

Květinové vzory už dávno nejsou pouze jarní záležitostí. Nechte svůj vzhled rozkvést v záplavě něžných kvítků, či růží. Ze široké nabídky květinových modelů Cellbes si rozhodně vyberete.

Kašmírový vzor

Hitem letošního podzimu je paisley vzor. Okořeňte svůj outfit atraktivním kouskem v orientálním stylu. Skvěle vypadá jak na tunikách a tričkách, tak na módních midi šatech.

Nesmrtelné kostky

Preferujete nadčasový šatník, který nevyjde z módy ani za několik let? Doplňte ho o atraktivní kostkované modely. V kolekci Cellbes je najdete na světlém či tmavém podkladu, i v typických podzimních tónech.

Podzimní svršky

I když je podzim krásným obdobím a příroda hraje všemi barvami, umí nás také nepříjemně zaskočit. Vyzbrojte se proti nepřízni podzimního počasí stylovým a funkčním svrškem. Preferujete elegantní kabát, prošívanou bundičku do pasu, nebo vestu? V kolekci Cellbes si přijdete na své.

Tisková zpráva

Foto: Cellbes