Potřebujete být vidět na sítích a jste z Domažlic a okolí? Všestranná Lucka z PhotoVibes.cz nafotí co je potřeba a postará se i o vaše sociální sítě

10.10.2023

Sledujete svět sociálních sítí a vždy jste se chtěli stát tím, kdo na nich září? Nebo hledáte někoho, kdo dokáže zachytit krásu vaší lásky na jedinečných párových fotografiích? Možná hledáte profesionálního fotografa na portréty, těhotenské focení či zachycení vašich produktů na e-shop. Lucka z PhotoVibes.cz je tím pravým člověkem, který vám vytvoří nejen fotografie na míru, ale pokud podnikáte, postará se i o vaše sociální sítě. Lucka působí hlavně na Domažlicku a v okolí.

Lucka z PhotoVibes.cz není jenom fotografka, je to milý člověk s kreativním srdcem, který dokáže udělat z každého okamžiku něco úžasného. Její vášeň pro fotografii je nakažlivá, a jakmile se ocitnete před jejím objektivem, začnete se cítit jako hvězda. Ať už potřebujete nafotit rodinné fotky do osobního alba nebo produktové fotografii a rozjet sociální sítě, Lucka si se vším poradí. A jaké styly fotografie pro vás Lucka umí vytvořit?

Portréty

Hledáte fotografa v Domažlicích a okolí na profesionální portréty? Lucka umí zachytit vaši osobnost a krásu na každém snímku.

Focení Pro e-shopy

Kvalitní fotografie jsou klíčem k úspěšnému e-shopu. Lucka vám pomůže nafotit produkty tak, aby váš e-shop přitahoval a prodával.

Párové Focení

Máte-li touhu zachytit vaši lásku na fotografiích, Lucka je tu pro vás. Její cit pro emoce se promítne do každého snímku.

Fotoreportáže

Chcete zachytit důležité okamžiky jako otevření nového podniku, křest knihy nebo narození vzácného nosorožce? Lucka vám zajistí, že tyto momenty zůstanou zachyceny navždy.

Těhulky

Očekáváte miminko a chcete zachytit krásu svého těhotenství? Lucka vytvoří nádherné těhotenské fotografie, které budou vzpomínkou na celý život.

Glamour a akty

Pokud toužíte po glamour fotografiích nebo foto aktech, neváhejte se obrátit na Lucku. Vaše fotky budou uměleckým dílem.

Lucka je odborník i na sociální sítě

  • Správa Sociálních Sítí

Nechcete ztrácet čas na správu sociálních sítí? Lucka vám pomůže vytvořit účinnou strategii a zajistí, že vaše prezentace bude mít ten správný "wow" efekt.

  • Koncepce Instagramu

Instagram je dnes velmi důležitou součástí osobní i firemní prezentace. Lucka vás provede celým procesem, vytvoří vizualizaci vašeho účtu a připraví šablony, které vám ušetří čas a energii.

  • Tvorba titulků, střih videa

Lucka si poradí i s tvorbou titulků do vašeho videa či jeho samotným střihem.

Za Luckou stojí celá řada spokojených zákazníků

Lucka je hrdá na svou práci, a proto její reference mluví samy za sebe. Mnoho spokojených zákazníků se opakovaně vrací, což je důkazem, že Lucka přináší nejen kvalitu, ale také jedinečný pohled na každý okamžik.

Pokud hledáte fotografku, která vám poskytne nejen krásné fotografie, ale také osobní přístup a kreativní pohled, Lucka je tím pravým člověkem právě pro vás.

KONTAKTY:

Lucie Jandáková

Tel.: +420 777 778 229

E-mail: lucie.jandakova@seznam.cz

Web: www.photovibes.cz

Facebook: Lucie Jandáková PhotoVibes

Instagram: lj_photovibes