Pražská plynárenská získala znovu ocenění Superbrands Business Award

26.09.2019

Pražská plynárenská obhájila v letošním roce prestižní ocenění, stejně jako loni patří značka Pražská plynárenská mezi tzv. Superbrands. Stala se totiž držitelem ocenění Superbrands Business Award 2019. Rozhodl o tom v rámci rozsáhlého výběrového řízení patnáctičlenný Brand Council složený z nezávislých expertů v oblasti komunikace, marketingu, byznysu a médií.

Program Superbrands je uznávaným celosvětovým programem a nezávislou autoritou v oblasti hodnocení obchodních značek. Vznikl před více než dvaceti lety ve Velké Británii a dnes je na základě identických kritérií zaveden v téměř devadesáti zemích světa na pěti kontinentech. Titul Superbrands je udělován pouze nejlepším značkám na trhu, přičemž do programu samotného se značka nemůže nijak přihlásit.

"Získat toto prestižní ocenění je samo o sobe úctyhodným výkonem. Pro městskou společnost to platí dvojnásob. A všichni víme, že jedna věc je uspět, ale mnohem složitější je pozici dlouhodobě obhájit. Je to důkaz, že Pražská plynárenská je vedena velmi dobře a osobně bych rád k tomuto úspěchu vedení společnosti pogratuloval," uvedl radní pro oblast majetku Jan Chabr.