Předměty s filmovou tématikou pro milovníky Angry Birds

25.09.2023

Vánoce se neúprosně blíží, proto byste se měli pomalu poohlížet po dárcích pod stromeček pro vaše nejbližší. Asi nejlépe se nakupují vánoční dárky pro nejmenší, neboť se můžete při jejich výběru inspirovat oblíbenými pohádkovými postavami vašich dětí.

Bytové doplňky do pokojíčku

Pokud nechcete spoléhat pouze na hračky, vsaďte na praktické věci, jimiž jsou bytové doplňky. Nadšenec do Angry Birds bude velmi rád usínat v jejich přítomnosti prostřednictvím ložního povlečení, které je k dostání jak v modré chlapecké, tak v růžové dívčí variantě. Jeho rozměr je klasický 140 × 200 cm. Dalším skvělým tipem je osuška s motivem Angry Birds o rozměru 70 × 140 cm. Na psací stůl umístěte sadu psacích potřeb se stejnými motivem a jistě budete mít zaručeno, že vaše dítko bude 100% nadšené.

Nejoblíbenější pyžamo

K povlečení nezapomeňte pořídit pyžamo Angry Birds, jež se dá nosit též jako domácí úbor. Jelikož je v unisexovém provedení, a to černé tričko s béžovými kraťasy či červené tričko s kraťasy šedými, udělá radost dívkám i chlapcům. Co se týká velikostí, mohou jej nosit děti od 3 do 14 let. K pyžamu můžete přibalit rovněž chlapecké boxerky nebo triko s dlouhým rukávem.

Zimní šatník

Aby byl balíček s motivem Angry Birds kompletní, myslete na zimní výbavu, jíž jsou čepice, rukavice a šály. Čepice se prodávají v mnoha provedeních – v klasickém střihu, s bambulí nebo se střapci na uších. Do letních měsíců přijde vhod kšiltovka. Všem jmenovaným módním doplňkům nechybí výšivka Angry Birds v přední části. Stejné nebo podobné předměty a doplňky lze pořídit i pro nadšence Avengers, Minecraft a Cars. Je-li oblíbencem vašich dětí Harry Potter, je skutečně z čeho vybírat. Nabídka s tímto motivem je rozšířena o školní potřeby, misky, hrnky a lahve na pití.

komerční sdělení