Prémiové matrace

23.05.2023

Kvalitní spánek je zárukou toho, že si vaše tělo dostatečně odpočine a nabere síly do dalšího dne. Pokud vám ale vaše matrace nedodává potřebnou oporu, ráno se budíte s bolavými zády, nebo celou noc nezamhouříte oči, je něco špatně. A ve většině případů je problém ve špatně zvolené matraci. Pokud si tedy chcete dopřát jen to nejlepší, máme pro vás na výběr prémiové matrace.

To nejlepší pro bezchybný spánek

Prémiové matrace jsou tím nejlepším, co na trhu existuje. Jedná se o ortopedické matrace, které poskytují vysoký komfort, a především skutečně zdravý spánek. Prémiové přináší celou řadu výhod, jako je:

  • dokonalé přizpůsobení tvaru vašeho těla,
  • eliminaci bolesti zad a kloubů,
  • podporu pro páteř, krk i hlavu,
  • prevenci před zdravotními problémy.

Mezi prémiové matrace je možné zařadit především matrace Curem nebo matrace Spirit.

Matrace Curem

Curem je značka, která se zaměřuje na luxusní matrace, a především jejich zdravotní přínos. Matrace Curem tak účinně omezují nepříjemný tlak na tělo a poskytují při spánku pocit lehkosti. Celá technologie výroby těchto zdravotních matrací tkví ve speciálním nástřiku paměťové pěny ve zvýšené objemové hmotnosti. Volba husté viskoelastické pěny má za výsledek vysokou oporu pro tělo.

Zóny podle anatomie těla

Curem matrace jsou vybaveny ortopedickým jádrem se sedmi anatomickými zónami, aby se dokonale přizpůsobily konkrétnímu zatížení při spánku. Provedení je optimálně vzdušné a vhodně pružné.

Jak vybrat matrace Curem

Pro výběr každé matrace je vždy zásadní váha toho, kdo na ní bude spát. U matrací Curem je to ovšem i požadovaná pružnost, kterou mají ortopedické matrace poskytovat. Vysoká pružnost se hodí pro ty, co během spánku rádi a často mění polohu, otáčí se. Nižší pružnost tělo více pohltí do sebe a stabilizuje tak jeho polohu.

Matrace Curem jsou vhodné pro osoby všech věkových kategorií a své řešení si najdou lidé s nejrůznějšími zdravotními problémy nebo jinými překážkami v kvalitním spánku.

Matrace Spirit Superior

Pro náročné uživatele je určena i řada zdravotních ortopedických matrací Spirit Superior. Matrace Spirit využívají nejen vysoce kvalitní materiály, ale i nejmodernější technologické postupy, takže tělu při spánku a odpočinku poskytují lehkost a dokonalé pohodlí. Matrace Spirit Superior jsou cílené na celou řadu zdravotních problémů a jejich eliminaci, proto nabízí šest rozdílných modelů, ze kterých můžete vybírat podle svých preferencí.

Podle čeho vybrat matraci Spirit Superior?

Základními faktory při výběru ortopedické matrace jsou:

  • váha,
  • poloha při spánku (spánek na boku, na zádech nebo na břichu),
  • klid při spánku, nebo jak často měníte během spánku polohu.

Luxusní matrace Spirit jsou řešením v podstatě pro každého. Zásadní je, že si můžete dopřát doladěný model prakticky pro každou váhovou kategorii. Pro různé váhy je totiž třeba volit matrace jiné tuhosti a zaměření. Takže si můžete pořídit matraci pro osoby s váhou do 50 kg stejně jako náročnější provedení pro třeba až 200 kg zatížení.

Od prémiových matrací můžete chtít víc

Prémiové matrace, jako jsou Curem a Spirit, ale nabízejí mnohem více. Například řešení i pro osoby trpící alergiemi. V nabídce je možné volit speciální potah a matrace přímo určené pro alergiky. Podobně na tom mohou být lidé, kteří trpí bolestmi kloubů. Pro ty jsou určené ortopedické matrace s gelovou nebo paměťovou pěnou, které více vyhovují bolestivým částem těla. Obdobně to platí také pro bedra. Matrace totiž může být vybavena speciálně ošetřenou bederní zónou, která poskytne potřebnou oporu. Řada lidí také špatně spí kvůli krční páteři. Dobrá ortopedická matrace tyto potíže vyřeší tím, že má posílené ramenní zóny.

komerční sdělení