Přeprava nebezpečných zásilek patří do rukou certifikovaných odborníků

25.11.2022

Zajištění rychlé a spolehlivé logistiky zboží je základním stavebním kamenem pro drtivou většinu podnikatelů, ať už se pohybují v oblasti řemesel, obchodu, služeb, potravin či jakémkoliv dalším odvětví. Můžete mít tu nejznámější firmu a nejsofistikovanější technologie, ale když nedostanete produkty k zákazníkům, nevyděláte si ani na svačinu. Kdo vám zajistí přepravu nebezpečných látek?

Přísné certifikace

Pohybujete-li se v oboru již nějakou chvíli, zajisté moc dobře víte, co je přeprava ADR. Dané označení popisuje toxické, infekční, žíravé, hořlavé a jinak nebezpečné produkty, které vyžadují zvláštní zacházení. Takové zboží opravdu nelze svěřit klasickým kurýrním službám, a proto je nutné vyhledat ověřené profesionály s potřebným povolením.

Přeprava nebezpečných zásilek je v naší zemi doménou především společnosti FOFR - česká přepravní společnost, jež se v daném odvětví pohybuje již od roku 2010. Zmínění experti za léta své praxe vykonali bezpočet cest po celé České republice i zahraničí a vysloužili si mnoho pozitivních recenzí od předchozích i současných klientů.

Jistota je jistota

V balíčku jejich služeb není jen bezpečný převoz ADR, nýbrž i často vyhledávaná přeprava nadrozměrných nákladů nebo zásilek. Problémem nejsou produkty až do šesti metrů délky. Ať tak, či onak, dočkáte se bezkonkurenční rychlosti, přívětivých cen a tolik důležité stoprocentní spolehlivosti.

Ještě před zahájením spolupráce budete bezesporu chtít zjistit více informací, k čemuž vám poslouží návštěva internetových stránek pod výše vloženými odkazy a šikovný kalkulátor zásilek. Jasnou představu vám utvoří i nezávazná úvodní konzultace zdarma, během níž vyjádříte svá přání a vyslechnete si tu nejvhodnější možnost, kterou vám společnost FOFR bude moci nabídnout.  

komerční sdělení