Příběh inspirativní ženy Iryny Kushnir aneb Jak se ze zdravotní sestry stala úspěšným byznys leadrem ve světě kyslíkové kosmetiky Faberlic

28.04.2020

"Krása a péče o pokožku je mým dlouholetým krédem," říká expertka na kyslíkovou kosmetiku Iryna Kushnir a radí, jak uchopit svou příležitost a získat nezávislost. 

Na kyslíkovou kosmetiku ji přivedla její sestra

Je to již 15 let, co Iryna Kushnir bojovala s citlivostí a alergickými rekcemi své pleti.

Nemohla jsem se ani umýt, jak mě pokožka pálila a dlouho jsem hledala něco, co mi pomůže. Má sestra již v té době měla zkušenosti s Faberlic kosmetikou a doporučila mi vyzkoušet na svou citlivou pleť právě patentovanou kyslíkovou řadu.

Jakmile se vyřešily její problémy s pletí, začala používat také jiné řady péče o pleť a postupně si osvojila všechny produkty, které Faberlic nabízí.

Příběh pokračuje, když Iryna Kushnir získala pracovní vízum do České republiky a začala zde pracovat jako zdravotní sestra. Pohybovala se v ženském kolektivu, kde kosmetiku doporučovala svým kolegyním. Do karet jí nahrál i tehdejší boom, který kyslíková kosmetika Faberlic zaznamenala při vstupu na český trh, a tak založila Iryna malou skupinu a její byznys začal. Skupina se postupně rozrůstala a dnes vede Iryna strukturu, jejíž součástí je několik byznys konzultantů a více než 1000 aktivních členů.

I vy můžete zažít podnikat ve světě Faberlic

Zní to pohádkově a příliš jednoduše, že? Přitom nejtěžší je začít a Iryna Kushnir radí, jak na to.

Nikdy nehledejte důvod, proč to nejde a nečekejte na příležitost. Prostě ji uchopte sami a začněte! Vyzkoušejte si, jaké to je být členem Faberlic, určete sami sobě své ambice, vytvořte vlastní strukturu a orientujte se na výsledek. Nesnažte se odradit tím, co Vám říkají druzí. Jděte do toho na 100 %, pracujte na sobě a sdílejte své zkušenosti ostatním lidem.

Faberlic nabízí mnoho možností, stačí se jen bezplatně registrovat. Ať už chcete začít o sebe správně pečovat a mít zdravý životní styl, používat ekologické prostředky či kvalitní kosmetiku, vidíte ve Faberlic potenciál a podnikatelskou příležitost nebo máte zájem si přivydělat, Faberlic Vám všechny tyto možnosti nabízí a je jen na Vás, jak svou možnost uchopíte. Přečtěte si, jaké výhody získáte registrací do světa Faberlic.

Faberlic je pro mě životní styl a velký úspěch

Měla jsem své zaměstnání, ale něco mi chybělo. Zaměstnání jsem brala jako povinnost a s Faberlic dělám, co mě baví. Dává mi finanční svobodu, možnost seberealizace, interakce s lidmi a možnost nepřetržitého vzdělávání v oblasti kosmetiky, říká Iryna, která v nedávné době ukončila zaměstnání zdravotní sestry a nyní se plně věnuje podnikání a své rodině.

A co ji stále motivuje? Každý den přináší něco nového. Faberlic je podle Iryny dynamické prostředí, ve kterém existuje mnoho příležitostí, stačí si vybrat tu svou.

Autor: Veronika Kaplanová

komerční sdělení