Příznivci zvířat ze Zoo Hodonín je nově mohou podpořit na portálu Donio

13.04.2021

Zoologické zahrady v České republice citelně zasáhla vládní omezení, která způsobila nezanedbatelné ztráty příjmů ze vstupného. Jinak tomu není ani v hodonínské zoo.

Z tohoto důvodu připravila Zoologická zahrada v Hodoníně speciální kampaň na podporu svých zvířat. Na portále Donio.cz spouští sbírku, kde si za finanční pomoc může podporovatel vybrat hned z několika odměn, které folklorními motivy připomínají kraj, ve kterém zoo působí.

"Chtěl bych všem podporovatelům Zoologické zahrady v Hodoníně poděkovat za obrovskou vlnu solidarity, kterou s námi v této nelehké době sdílíte. Nesmírně si vaší pomoci vážíme. Zvířata v naší zoo můžete dále podpořit na portálu Donio.cz, kde si díky své podpoře můžete vybrat i dáreček" sdělil ředitel Zoo Hodonín Martin Krug.

Příznivci zoo si mohou vybrat z pestré nabídky odměn. Najdou v ní například virtuální stravenky pro vybraná zvířata nebo třeba pozvání na online komentovaná krmení, při kterých své svěřence představí ti nejpovolanější - jejich chovatelé. Nejenže se účastníci dozví mnoho zajímavostí ze života zvířat, ale mohou klást chovateli i jakékoliv zvídavé dotazy. Další z mnoha odměn je i poukaz na prohlídku zoologické zahrady s průvodcem. Zkrátka vybere si určitě každý.

Zoologická zahrada Hodonín patří v rámci Unie českých a slovenských zoologických zahrad k těm nejmladším a nejmenším. Na přibližně pěti hektarech plochy aktuálně chová necelých tisíc zvířat v 250 druzích.