Proč potřebujete osobního stylistu

30.06.2021

Chtěla byste se oblékat a vypadat skvěle, ale stále vám to nejde? Trápí vás, že lidé ve vašem okolí vypadají mnohem lépe, přestože do svého vzhledu neinvestují ani zdaleka tolik co vy? Rozhodně nejste sama, alespoň podle stále se zvyšujícího počtu lidí, kteří vyhledávají služby osobního stylisty.

Kdo je to osobní stylista?

Není to jen člověk, který vám doporučí, jaké oblečení si máte koupit. Jeho služby jsou mnohem komplexnější - navrhne vám kompletní dlouhodobou strategii oblékání, která perfektně sedne k vaší postavě, oblíbenému stylu a samozřejmě také k prostředí, ve kterém se pohybujete. Výsledkem je dokonalý vzhled, díky kterému získáte skvělý pocit ze sebe sama a pochopitelně také větší sebevědomí.

Jak pracuje osobní stylista?

Osobní stylista vám doporučí, kterých kousků ze svého šatníku byste se měla okamžitě zbavit a které si naopak ponechat. Může vás doprovodit na nákup do luxusních obchodů na nejdražších ulicích světa, nebo vám pomůže s rozhodováním při nákupu ve vašem oblíbeném butiku. Osobní stylista poskytuje své služby často i online, což je mnohem pohodlnější. S pomocí Skype, Messengeru či jiné aplikace pro video hovory můžete být kdykoli v kontaktu a nechat si poradit se svým šatníkem.

Proč spolupracovat s osobním stylistou?

Ušetří vám to peníze - kolik peněz jste už vyhodila za luxusní oblečení, které nakonec vůbec nenosíte? Osobní stylista vám pomůže přestat dělat tyto chyby a z dlouhodobého hlediska tak ušetřit spoustu peněz.

Ušetří vám čas - pokud nerada nakupujete nebo se dlouho rozhodujete, jestli si některý kousek máte koupit či ne, spolupráce se stylistou vám ušetří spoustu času. Stylista vám navíc pomůže vytvářet outfity a uspořádat šatník, což vám ušetří čas každé ráno.

Spolupráce s osobním stylistou posílí vaši sebedůvěru - i když by se mohlo navenek zdát, že jde jen o nakupování oblečení, v konečném důsledku investujete do svého vlastního sebevědomí a skvělého pocitu ze sebe samotné. A to je investice, která se rozhodně vyplatí.

Více na https://www.personal-stylist.cz/

komerční sdělení

Foto: Nina Petlanová