Proč vsadit právě na kachničky?

28.12.2023

Pod stromečkem by se neměly skrývat jen tradiční dárky, ale také něco trochu nečekaného a originálního. Nic vás nenapadá? A co kdybyste letos udělali radost svým blízkým něčím, co je roztomilé, originální - a pravděpodobně je i rozesměje? Právě takovým darem mohou být gumové kachničky značky LILALU, které seženete ve specializovaném e-shopu Svět Kachniček.

Gumové kachničky a jejich příběh

Psal se rok 2004, kdy tehdy ještě neznámá společnost LILALU začínala s výrobou dřevěných a plyšových hraček. Její zakladatelé Imke Buchholz a Ralf Wikinsky měli jediný cíl – vykouzlit lidem úsměv na tváři. Od té doby prošli dlouhou cestou a dnes jsou známí především díky svým gumovým kačenkám a prasátkům. Sídlí v německých Cáchách a distribuují své výrobky po celém světě – od Asie přes Evropu až po Jižní Ameriku.

Ve firmě nyní pracuje více než 20 zaměstnanců a LILALU se každý den snaží splnit očekávání zákazníků ohledně kvality výrobků a zákaznického servisu. Jejich přístup je individuální a každý zákazník, partner či dodavatel je pro ně důležitý. Díky dlouholetým zkušenostem může LILALU garantovat prvotřídní kvalitu a roztomilý design svých produktů, které procházejí přísnými kontrolami a splňují mezinárodní standardy.

Nápady na nové gumové kachničky vznikají nejen ve vývojovém týmu LILALU (s návrhem může přijít každý zaměstnanec), ale také od samotných zákazníků. Díky tomu je každý produkt unikátní a vypadá nápaditě.

Proč vsadit právě na kachničky?

Gumové kachničky představují skvělý dárek, který se hodí pro všechny příležitosti. LILALU nabízí neuvěřitelné množství zábavných motivů a vzorů, které potěší každého. Navíc jsou vhodné i pro ty úplně nejmenší - kachničky podporují vývojové schopnosti dětí a přinášejí radost do každé koupelny.

První položkou na seznamu priorit je bezpečnost výrobků pro nejmenší. Gumové kachničky LILALU se vyrábí z jednoho kusu gumy, neobsahují malé nebezpečné části a jsou vhodné i pro děti do 3 let. Bez obav si s nimi mohou hrát i malá miminka.

Všechny výrobky splňují mezinárodní požadavky na kvalitu a jsou označeny jako vhodné pro spotřebitele (consumer-friendly).

Kde se kachničky vyrábí?

Mateřské sídlo firmy je v Německu, ale výroba probíhá ve spolupracujících továrnách v Asii, kde oba majitelé trvale žijí a v pravidelných intervalech dohlíží na špičkovou kvalitu produktů. Tu ostatně potvrzují certifikáty TÜV EN 71 - norma EU pro bezpečnost hraček / ASTM F963 - americká norma pro bezpečnost hraček.

Co na vás čeká ve Světě kachniček?

Kvalita gumových kachniček LILALU je zkrátka bezkonkurenční. Ale jaké produkty najdete v e-shopu Svět kachniček? Pestrá nabídka vás dostane do kolen. Čekají na vás různé velikosti, vzory a barvy – je téměř jisté, že se dříve nebo později do některé kachničky bláznivě zamilujete a skončí ve vašem nákupním košíku.

Co se týče letošních svátků, vánoční kolekce čítá několik tematických kousků včetně humorné kachničky stylizované do podoby Santa Clause, vánočního stromečku, bílého jednorožce či luxusně vyhlížející třpytivé kachničky s korunkou.

Pokud si z vánoční kolekce nevyberete, nevadí. V unikátní kolekci pro sběratele najdete limitované edice (nejen) pro vášnivé sběratele. Tematicky se dotýkají ikonických filmových postav, ale třeba i známých osobností.

Za pozornost stojí také doplňky všeho druhu: náramky, klíčenky, trička a další doplňky spojené s kachničkami.

Jedno je jisté. Gumové kachničky patří mezi roztomilé dárečky, které vykouzlí úsměv na rtech i někomu, kdo by snad zasloužil přezdívku Grinch.

komerční sdělení