Procestovala svět, nyní koučuje intuitivní byznys. Kdo je Ivona Harčar?

13.09.2023

Od 13 let cestuje a když jí bylo 15, poprvé se dostala do kontaktu s byznysem. Přesto, že má vystudovanou čínštinu a asijskou politiku na jedné z nejlepších škol v Londýně, téměř 12 let se již věnuje byznysu – a ne ledajakému. Pomáhá startupům, malým a středním firmám uspět a učí je, jak podnikat jinak – vědoměji.

Tip redakce: V kurzu Ivony Harčar se mimo jiné dozvíte, jaký druh intuice máte, jak intuici začít lépe naslouchat, nebo jak intuici využít v marketingu, obchodě, projektovém managementu a mnoha jiných oblastech vašeho podnikání. Do konce září navíc můžete využít promo kód INTUICE50 a registrovat se do online kurzu za polovinu.

Kdo tedy je Ivona Harčar a proč byste ji rozhodně měli znát? 

Z Tater do celého světa

Ivonin příběh se začal psát již v dospívání, kdy se vydala cestou studia jazyků. Vášeň po poznání ji provázela během vysokoškolských studií i po nich, kdy se věnovala cestování a poznávání odlišných kultur. Studovala v Česku, v Anglii, v Indii, v Indonésii, ale také třeba v Číně. Svůj rozhled velmi rychle využila po návratu na Slovensko, kdy se musela postavit do vedení rodinné firmy. Následně ji zajímavá pracovní nabídka zavedla do Čech, konkrétně do Prahy, kde v současné chvíli pobývá.

Korporát vyměnila za pomoc menším a středním podnikatelům

Během své kariéry se rychle zorientovala v drsném světě velkých korporátů, který ale nebyl pro ni. Začala se proto podílet na rozjezdu zajímavých startupů a později i své vlastní módní značky BeWitch Design. Ivona dlouho působila na různých pozicích ať už jako Sales manager nebo Business Development manager, a postupně zjistila, že všechny tyto projekty mají jedno společné – majitele, kteří chtějí uspět, ale zaměřují se často pouze na jediný cíl a zapomínají na to, že samotný úspěch nezávisí na tom, jak moc se v práci obětují a kolik byznysových knih přečtou. Závisí totiž na jejich vnitřním nastavení a na tom, zda věří, že si úspěch skutečně zaslouží, nebo jak samotný byznys řídí.

Ivona i proto začala působit v mentoringovém progamu Česko-brtiské obchodní komory s názvem Equilibrium, kde pomáhá mnoha začínajícím i již etablovaným podnikatelkám s uvedením jejich produktů na trh nebo v transformaci jejich podnikání. Právě během této doby, kdy ji začali vyhledávat i podnikatelé, začala klíčit myšlenka na vytvoření vlastního kurzu a mentoringového programu, kterým by předala své know-how a zkušenosti dál.

Intuitivní lídři = úspěšní lidé

Ivona dnes aktivně mentoruje jak začínající podnikatele, tak již ostřílené manažery a majitele firem. V současné době také přednáší na školách i ve firmách. To vše vedlo k tomu, že vytvořila jedinečný kurz Intuitivní podnikání, ve kterém se věnuje propojení intuice s byznysem. Sama se tomuto tématu věnuje již od počátku svého působení v byznysu a díky tomu může čerpat z vlastních zkušeností a výsledků, ale také z praxe a zkušeností jejich klientů. Intuice totiž není žádný spirituální výmysl, právě naopak, vychází z našich 5 smyslů, přičemž její využití v byznysu stále více zkoumají prestižní univerzity a mezinárodní instituce, ale aktivně se jí věnují i vládní agentury nebo armáda.

V kurzu se mimo jiné dozvíte, jaký druh intuice máte, jak intuici začít lépe naslouchat, nebo jak intuici využít v marketingu, obchodě, projektovém managementu a mnoha jiných oblastech vašeho podnikání. Do konce září navíc můžete využít promo kód INTUICE50 a registrovat se do online kurzu za polovinu. Tak co, otevřete svou třináctou komnatu a vydáte se na svou cestu k úspěchu?

komerční sdělení