Psí den s Prahou 13: Nezapomenutelný den pro všechny pejskaře

26.04.2024

Centrální park Lužiny se opět připravuje na krásnou událost pro všechny milovníky čtyřnohých mazlíčků.

Dne 18. května se zde uskuteční již osmý ročník Psího dne s Prahou 13, který slibuje nejen zábavu, ale i poučení a soutěže plné vzrušení a napětí.

Tradiční akce s novými výzvami

Od roku 2017 se Psí den s Prahou 13 stal nepostradatelnou stanicí pro pejskaře z celého Prahy. Letos organizátoři slibují ještě větší zážitky a nové inovativní soutěže, které si získaly srdce jak majitelů, tak i jejich chlupatých kamarádů.

Jednou z nejatraktivnějších soutěží bude opět skok do výšky, který se stal ikonou této události. Psi budou soutěžit o překonání minulých rekordů a zapsání se do České knihy rekordů. Napínavé výkony a jedinečná atmosféra jsou zaručeny!

Zábava pro všechny

Psí den s Prahou 13 není jen o soutěžích pro sportovně založené pejsky. Organizátoři se snaží zajistit program pro všechny nejen pro pejskaře a jejich čtyřnohé přátele ale i pro příznivce chlupatých kamarádů. Soutěže jako psí dostihy či výstava adoptovaných psů nabízejí zábavu a možnost přispět k dobré věci.

"Ne každý pes je poslušný sportovec, ale každý si zaslouží příležitost se bavit a zažít něco nového," říká organizátorka Karolína Hájková.

Podpora útulků a nezapomenutelné zážitky

Psí den s Prahou 13 není jen o soutěžích a zábavě. Je to také jedinečná příležitost podpořit útulky a organizace pečující o opuštěné pejsky. Návštěvníci budou mít možnost adoptovat nového člena do rodiny nebo finančně podpořit útulky přímo na místě.

Kromě toho se mohou těšit na ukázky, soutěže a vystoupení VIP osobností a služebních psů. Fotokoutek, moderní psí herna a stánky s novinkami ze světa psů zajistí, že každý návštěvník si odnese nezapomenutelné zážitky.

Přijďte a zúčastněte se!

Registrace do soutěží jsou otevřeny od 1. května a doporučuje se sledovat oficiální web www.psiden.cz pro aktuální informace a možnost zajištění místa pro vašeho pejska. S podporou Městské části Praha 13 je startovné zcela zdarma, a ceny pro výherce slibují být velmi lákavé.

Takže si dejte v kalendáři začervenat 18. května 2024 a přijďte se bavit do Centrálního parku Lužiny. Psí den s Prahou 13 slibuje být nezapomenutelným zážitkem pro všechny milovníky psů a jejich rodiny!

Autor: Lukáš Krajčo
FOTO: Psí den