Půjč si elektromobil Tesla v Praze

29.03.2022

Zážitku z řízení vozu Tesla se vyrovná jen máloco. Mocná akcelerace Tě zamáčkne do sedadel a téměř neslyšitelný chod motoru Ti umožní vychutnat si komfort interiéru a požitek z ničím nerušené jízdy. Autopilot - pokročilý asistenční systémem pro řidiče Ti zároveň zjednoduší řízení, zatímco velký LCD displej umožní sledovat všechny funkce vozu včetně parkovacích asistentů. Jízda v Tesle je zkrátka zážitek, na který jen tak nezapomeneš.

Ne každý si ovšem může v našich podmínkách toto skvělé auto dovolit, ať už kvůli jeho ceně, nebo kvůli problémům s domácím nabíjením, například na sídlišti. Pokud je to i Tvůj případ, je zde snadné řešení - půjč si Teslu!

Půjčovna vozů Tesla Praha

Pokud je Ti alespoň 21 let a jsi držitelem řidičského oprávnění skupiny B alespoň 1 rok, rádi Ti některý z našich plně vybavených vozů půjčíme. Naše půjčovna Tesla Praha nabízí zapůjčení některého z těchto špičkových elektro aut - limuzíny Tesla S P85D, komfortního SUV s křídly Tesla X P100D nebo tichého a elegantního Tesla 3 Long Range. Ceny jsou přitom velmi příznivé - půjčit si Teslu můžeš již od částky 2200 Kč na den. V ceně je pochopitelně plné havarijní pojištění, povinné ručení, asistenční služby, dálniční známka i silniční daň. Za cenu jedné nádrže benzínu tak získáš krásný a technicky dokonalý vůz, se kterým můžeš vyrazit kamkoli.

Proč si půjčit právě Teslu

Vozy Tesla jsou současnou špičkou na poli elektromobility. Nejenže dokonale vypadají, ale jejich komfort, spolu s jízdními vlastnostmi, za které by se nemusely stydět ani supersporty, nechává ostatní konkurenty daleko za sebou. Pokud chceš zažít tu obrovskou svobodu, kterou řízení špičkového elektroauta přináší, je půjčovna Tesla ideálním řešením, jak si to vyzkoušet. Ozvi se nám, těšíme se na Tebe v naší půjčovně v Praze Čakovicích.

Foto: https://pujcovna-tesla.cz 

komerční sdělení