Půjčka bez dokládání příjmů pouze u nebankovních poskytovatelů

03.09.2021

Půjčka, u které není nutné složitě prokazovat své příjmy, se vyznačuje rychlou dobou vyřízení. Tento druh úvěru ale nabízí pouze nebankovní sektor.

V případě, že nemáte možnost dostatečně prokázat své příjmy, ale přesto jsou na takové výši, že si můžete bez obav sjednat úvěr, je vhodnější využít nebankovního věřitele. Banka má zavedená pravidla a jedním z nich je také právě dokládání příjmů pomocí daňového přiznání anebo výpisu od zaměstnavatele.

  • Nebankovní půjčka, kterou je půjčka bez doložení příjmu, je velice variabilní.
  • Dle informací portálu Lundea si můžete si půjčit od několika set korun a po částky, které jsou statisícové.

Někteří nebankovní poskytovatelé nabízejí možnost vzít si i milionovou půjčku, u které není nutné dokládat složitě své příjmy. Tyto druhy úvěrů si vyřizují nejen klienti, kteří mají problém s prokázáním příjmů, ale také ti, kteří na finanční hotovost velice spěchají. Rychlá půjčka tohoto typu je tedy pro ně tím pravým produktem.

Hypotéky jsou stále nejvýhodnější

U takzvaných rychlých půjček ale musíte počítat s vyšší úrokovou sazbou, nežli je tomu u klasických bankovních hypoték. Ty jsou stále považovány za jedny z nejvýhodnějších finančních produktů, které lze na českém finančním trhu získat.

  • I tento způsob získání úvěru se v poslední době velice zjednodušil.
  • Sice stále musíte dojít vše vyřídit na pobočku, ale prvotní informace si můžete zjistit z pohodlí domova.

Stačí najít webové stránky, na kterých je vám k dispozici hypoteční kalkulačka. Po zadání několika nutných údajů se dozvíte především výši RPSN. Tento údaj vám prozradí, na jakou částku dosáhnete, výši měsíčních splátek a také to, na jak dlouhou dobu si budete moci splácení nastavit. Hypotéka je v podstatě půjčka se zástavou nemovitosti.

  • Právě proto, že ručíte svým majetkem, je úroková sazba na relativně nízké hranici.
  • Proto tento finanční produkt v různých podobách nabízí mnoho bankovních i nebankovních věřitelů.
  • Je to pro ně záruka, že dluh by měl být v každém případě uhrazen.

komerční sdělení