Raptor Technologies je úspěšná strojařská firma

21.09.2021

Vznik společnosti sahá do roku 2016 a od té doby konzistentně roste. Tento český výrobce strojů pravidelně navyšuje obrat a rozšiřuje portfolio nabízených CNC strojů.

Prvním vyrobeným strojem byl plazma router a byl dodán zákazníkovi z České republiky. Následně přicházely další objednávky z celé Evropy. Při expanzi na ostatní trhy společnost provázel vývoj každého nabízeného stroje, kterému se věnuje i nadále a sleduje nové trendy ve strojírenství. Ty aplikuje Raptor Technologies do všech svých produktů.

Jak se zvyšoval počet dodaných CNC strojů, rozšiřoval se úměrně také výrobní tým a personál na ostatních pozicích ve firmě. Všichni zaměstnanci sdílejí heslo firmy, že hlavní síla je ve kvalitě provedení, ať již přímo ve stroji nebo v poskytované službě. Výroba strojů a zařízení začíná konzultací se zákazníkem, kde je potřeba zjistit jeho potřeby a představy o fungování stroje. Následně kvalitní konstruktérský tým navrhne vhodné řešení a po odsouhlasení dochází k výrobě stroje. Raptor Technologies si zakládá na rozumné době dodání CNC strojů a dělá vše pro spokojenost na straně zákazníka. Záruční i pozáruční servis je samozřejmostí a rychlá reakční doba je další konkurenční výhodou.

V průběhu času přišla příležitost přibrat do sortimentu také laserové řezačky, které umí efektivně dělit kovové plechy nebo třeba trubky. Vysoká kvalita provedení, výkon, přesnost a rychlost přináší CNC laserové řezací stroje značky GWEIKE. Na českém a slovenském trhu zajišťuje Raptor Technologies odborný servis stejně jako v případě vlastních CNC strojů. Již několik instalací CNC laserů přineslo zákazníkům vysokou přidanou hodnotu za výhodnou cenu. V nabídce naleznete různé typy provedení a můžete vybírat z velké výkonové škály laserových zdrojů IPG. V případě nejasností Vám odborný tým rád poradí a doporučí vhodnou konfiguraci laserové řezačky na kov.

V současnosti se společnost soustředí na CNC stroje na zakázku a vyvíjí nové modelové řady oblíbených strojů ve stálé nabídce. V budoucnu si chce Raptor Technologies osvojit také plnou automatizaci výroby formou robotizace a přejít plně na Průmysl 4.0. Právě konektivita, automatika a individualizace nyní ženou společnost k dalším milníkům.

komerční sdělení

Foto: dodal inzerent