Recenze pracovního portálu Personalistka.cz

16.03.2021

V dnešní době je nalezení dobrého pracovního místa mnohdy důležitější než kdy předtím. Naštěstí je trh s pracovními nabídkami stále ještě poměrně zaplněný. Stačí jen vědět, kde a jak na něm hledat.

Především hledejte tam, kde na vás myslí. Kde vědí, jak cenný je váš čas a jak otravné může být neustálé odpovídání na neplatné inzeráty nebo inzeráty bez kontaktu (určitě je vám jasné, co tím myslíme). Kvalitní pracovní portály s nabídkami práce a brigád se denně aktualizují a přibývají na nich denně nové pracovní nabídky. Šetří tak významně váš drahocenný čas a nervy, opravdu významným způsobem. Jistě jste už v minulosti při hledání práce on-line narazili na různé podvodné nabídky práce, kde ani nevidíte zadavatele inzerce.

Chtějte odborníka se zkušenostmi

Časy se mění, řada firem a zaměstnavatelů vůbec se chová stále progresivněji. A na to byste měli umět reagovat. A kde si nechat poradit? Jak dokázat, že právě vy umíte jít s dobou? Pomoci vám v tom může pracovní portál Personalistka.cz.

Určitě ho také znáte, jde o dlouholetou stálici v segmentu on-line náboru. Kromě místa pro inzerci práce vám portál Personalistka.cz může nabídnout také svoje atraktivní blogy, plné užitečných tipů a rad. Inzerce pracovních nabídek se navíc zobrazuje na stránce Jobsi.cz - největší vyhledávač práce.

Nezáleží na tom, jakou práci hledáte

Portál Personalistka.cz vám pomůže najít přesně takovou práci, jakou potřebujete. Umožňuje vám totiž snadno filtrovat pracovní inzeráty, právě podle vámi preferovaného úvazku, místa práce nebo úvazku. Poptat na portálu lze například hlavní pracovní poměr, nenáročnou brigádu pro studenty i možnost několikahodinového přivýdělku třeba pro maminky na mateřské. Nové nabídky je dobré sledovat i na sociální síti Facebook/Personalistka.cz, kde již pracovní nabídky pravidelně odebírá téměř 30.000 uživatelů internetu.

Obrovským benefitem pracovního portálu Personalistka.cz, je možnost, podnikatelům OSVČ, státním a školským institucím vložit nabídku inzerce práce zdarma. Pro firmy pak portál nabízí inzerci práce za výhodné ceny, včetně balíčků pro efektivní a dlouhodobou inzerci volných pracovních míst. Díky tomu získává portál množství pozitivních recenzí a je velmi oblíbený u uchazečů hledajících nové zaměstnání.

komerční sdělení