Ředitel agentury Czech Trade podpořil módní průmysl na zahájení Miss ČR

09.07.2021

Čestným hostem i porotcem semifinálového kola Miss České republiky 2021 byl na zahajovacím ceremoniálu generální ředitel agentury Czech Trade, Radomil Doležal. Při své řeči podpořil průmysl a export českých výrobků.


"Dnešní večer se účastníme soutěže krásy a krása je vždy nějakým způsobem spojena s modelingem. Módní přehlídky mají dvojí význam. Za prvé posílají určitý signál a reprodukují ideál krásy pro celou společnost, ale na druhém místě (a to bych chtěl hodně zdůraznit z mé pozice) také pomáhají celé řadě průmyslových odvětví, pomáhají bižuternímu a oděvnímu průmyslu atd. Pomáhají vzbudit zájem o výrobek a pomáhají inspirovat celou řadu lidí k nákupu. Já pracuji jako generální ředitel agentury Czech Trade a tento mocný marketingový nástroj často používám i v zahraničí právě ve spolupráci s oborovými asociacemi. Jsem moc rád, že tu mohu být a mohu povzbudit všechny soutěžící dívky. Závěrem popřeji, aby vydržela ta zvláštní situace, protože v modelingu ženy vydělávají podstatně více peněz, než muži. Tak jim přeji, aby jim to i nadále vydrželo a nám všem přeji, aby krása pomohla dostat české výrobky do zahraničí."

Z celkových čtyř semifinálových kol již proběhlo první z nich, kdy proběhlo i zahájení soutěže a slavností přestřižení pásky, kterého se kromě ředitele agentury

Czech Trade účastnili:
generální ředitel Mironetu, Robert Novotný,
ředitel obchodu a marketingu, Pavel Vokurka,
hostitel a majitel Pražské čokolády Steiner&Kovařík, Petr Kovařík,
manažerka projektu Počítače dětem, Nikol Nevoránková.

Další semifinálové kolo proběhne v období 8. až 10. července, kdy se opět o postup do finále utká 12 semifinalistek. Pouze třem z nich se to podaří. Přímý přenos můžete sledovat na facebooku Miss České republiky.

Zdroj: Miss České republiky