ReFresh Bistro otevírá stále nové pobočky

23.06.2021

Přinést do školního prostředí radost z dobrého jídla je jedním z hlavních cílů společnosti ReFresh Bistro, která se specializuje na provoz bufetů ve školách po celé ČR

Jejich filozofií je zlepšit stavování na základních školách s pomocí kvalitního, chutného jídla, které nejen že splní veškeré nutriční požadavky, ale současně se trefí do vkusu školní mládeže.

ReFresh Bistro bude mít od září již 35 poboček na českých školách

Firma ReFresh Bistro dobývá základní školy v České republice raketovým tempem již od svého vzniku v roce 2017. Každým rokem otevře 5 až 10 nových školních bister. I přes nepříznivé období roku 2020 a 2021, které většina žáků strávila na domácí výuce, její rozvoj neustále pokračuje. Díky tomu budou moci školní bufet ReFresh Bistro od září 2021 navštívit žáci na celkem 35 školách.

Co stojí za úspěchem konceptu ReFresh Bistro?

Školní bufet či bistro pro studenty není nic nového pod sluncem. Jistě jste i vy podobný bufet ve škole měli. ReFresh Bistro se ovšem rozhodli tento koncept pojmout zcela novým, originálním způsobem. Namísto běžných, ale nezdravých sladkých tyčinek a chipsů, jejichž prodej je navíc omezen tzv. pamlskovou vyhláškou, nabízí jejich školní bistro pestrou paletu čerstvých a chutných produktů, jako jsou například domácí jogurty, zapékané toasty nebo čerstvé pečivo z lokálních pekáren.

Veškeré produkty v školním bistru jsou od prověřených, převážně lokálních dodavatelů. Vše je doplněno širokým výběrem teplých a studených nápojů.

Důležitým bonusem je také důraz, který v ReFresh Bistro kladou na rychlost obsluhy a pro zákaznický přístup. Školní přestávky totiž nebývají dlouhé, a to poslední, co by během nich studenti chtěli dělat, je stání ve frontě na svačinu. Díky modernímu přístupu a kvalitním surovinám získají žáci chutné stravování, které při svém vývoji potřebují.

komerční sdělení