Řekněte ano stylovým náušnicím, které jsou kvalitní a trvanlivé

26.07.2022

Nosíte náušnice? Věděli jste, že v minulosti byly ukazatelem sociálního statusu a jedinci jejich nošením dávali najevo svou náležitost k bohaté a prosperující třídě obyvatel? Dokonce bylo zcela běžné, že náušnice nosili také muži. Přestože vývoj šperků prošel dlouhou cestou, stále je na ně občas pohlíženo jako na symbol bohatství a prosperity. Ozdobte své uši, a i vy dejte světu najevo, že se vám skvěle daří.

Nejoblíbenější náušnice? Žebříčkům velí zlato

Řekněte ano náušnicím, které jsou kvalitní, trvanlivé a stylové. Ozdobí vaše uši a budete si díky nim připadat ještě o něco krásnější. Na výběr máte z pestré škály materiálů. Nejoblíbenějším materiálem ale stále zůstává zlato. Nejenom to žluté, ale i bílé a růžové. Nevíte-li jakou barvu zlata zvolit, řiďte se fototypem své kůže.

Zlaté náušnice sluší všem, stačí zvolit správnou barvu

Je pravda, že zlaté náušnice sluší každému. Ovšem musíte vědět, jakou barvu zlata zvolit. Žluté zlato vypadá skvěle na tmavé kůži, protože s ní vytváří dokonalý kontrast. Naopak na světlé kůži, která se téměř nikdy neopálí, skvěle vynikne zlato bílé a růžové.

Kombinace náušnic s dalšími šperky je nezbytná

Vdané ženy materiál svých náušnic často ladí se svými zásnubními a snubními prsteny. Protože se snubní i zásnubní prsteny vyrábí také z bílého a růžového zlata, není nijak složité najít si perfektní kombinaci prstenů i náušnic. Při kombinování více šperků mějte vždy na paměti, že je důležité držet se jednoho materiálu. Jinak může celkový dojem vypadat neuspořádaně a přeplácaně.

Noste náušnice, které podtrhnou vaše oči, zjemní vaše rysy nebo vám dodají na eleganci. Čím kvalitnější náušnice si pořídíte, tím déle je budete moci nosit. Vsaďte na zlaté náušnice, co se vyrábí v takovém množství variant, že si vyberte hned několik párů, jenž budete moci střídat.

Zdroj obrázku: Ander5 / Shutterstock.com

komerční sdělení