RoboMarkets získává nová prestižní ocenění ve finančním odvětví

20.10.2021

Naše obchodní podmínky a poskytované služby byly opět uznány profesionální obchodní komunitou. RoboMarkets získala dvě prestižní ocenění: "Best ECN Broker (Europe)" od Global Brands Magazine Awards a "Best Indices Broker - Global" podle Business Magazine Awards.

Získali jsme přes 20 ocenění a to naznačuje, že si RoboMarkets vybrala správnou cestu vývoje. Sky is the limit nebo-li nic není nemožné, a proto hodláme pokračovat ve své práci, aby každá z našich služeb a programů byla oprávněně hodná těch nejvyšších možných ohodnocení nejen od odborníků z finančního odvětví, ale především od našich klientů.

O RoboMarkets

RoboMarkets byla založena v roce 2012 a v roce 2013 získala licenci evropského brokera. RoboMarkets je regulována CySEC, číslo licence 191/13.

V posledních letech došlo k rapidnímu růstu společnosti, která nyní poskytuje profesionální služby firemním i maloobchodním klientům z celé Evropy. RoboMarkets je brokerem pro mnoho aktiv, nabízejícím obchodování 7 typů aktiv a více než 12000 nástrojů. Kromě toho mají naši klienti přístup k profesionálním obchodním platformám a nejnovějším technologiím, vyvinutým přímo pro nás. Zákaznická podpora RoboMarkets operuje v mnoha jazycích a je dostupná non-stop, připravená vám kdykoli poradit.

Exkluzivní obchodní platformy a technologie

RoboMarkets poskytuje klientům vlastní obchodní platformy, vyvíjené společností s ohledem na vysokou náročnost moderních obchodníků. Společně se špičkovými platformami tvoří přesně takovou různorodost, kterou potřebujete k úspěchu.

komerční sdělení