Roland Emmerich opět ničí Zemi ve výpravné sci-fi Moonfall (FINÁLNÍ TRAILER)

09.01.2022

Mezi spoustou hrozeb, které na Zemi můžou přijít z vesmíru, je Měsíc pravděpodobně tím posledním, čeho bychom se obávali. Nemohli jsme se mýlit víc...

Neznámá síla vychýlila Měsíc z oběžné dráhy kolem Země. Poslala jej směrem, který bude znamenat konec života, jak jej známe. Do jeho kolize se Zemí zbývají pouhé týdny a ničivé záplavy, tsunami, zemětřesení a požáry jsou jen začátek. Svět stojí na pokraji zničení.

Bývalá astronautka, nyní výkonná ředitelka NASA Jo Fowler (Halle Berry), je přesvědčená, že možná zná klíč k záchraně nás všech. Problém je, že jediní dva lidé, kteří jí věří, jsou astronaut Jo Fowler (Patrick Wilson) a konspirační teoretik K.C. Houseman (John Bradley).

Boj o záchranu Země před apokalypsou pochází od mistra velkolepých sci-fi blockbusterů, režiséra a scenáristy Rolanda Emmericha (Den nezávislosti, 2012, Den poté).

Herecké obsazení akčního spektáklu Moonfall je rovněž působivé. V hlavních rolích se na záchrannou misi vydávají držitelka Oscara Halle Berry (X-Men, John Wick 3, Ples příšer), Patrick Wilson (Aquaman, V zajetí démonů), John Bradley (Hra o trůny), Michael Pena (Ant-Man), či Donald Sutherland (Hunger Games).

PREMIÉRA: 3. 2. 2022
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: MOONFALL
PRODUKCE: USA, Čína, Velká Británie, 2022
FORMÁT: 2.35 : 1 (SCOPE), Dolby Digital, 2D
JAZYKOVÁ VERZE FILMU: originální znění s českými titulky
ŽÁNR: akční, dobrodružný, fantasy, sci-fi
ZVUK: 5.1, DOLBY ATMOS
STOPÁŽ: 130 minut
PŘÍSTUPNOST: přístupný bez omezení
REŽIE: Roland Emmerich
KAMERA: Robby Baumgartner
SCENÁŘ: Spenser Cohen, Roland Emmerich, Harald Kloser
STŘIH: Ryan Stevens Harris, Adam Wolfe
HUDBA: Harald Kloser, Thomas Wanker
HRAJÍ: Halle Berry, Patrick Wilson, John Bradley, Michael Pena, Donald Sutherland a další