Rozhovor s finalistkou Miss České republiky 2019 Lucií Kubešovou

22.06.2020

Přečtěte si rozhovor s okouzlující finalistkou Miss České republiky 2019 Lucií Kubešovou.

Kde se vidíte za 5 let? Plánujete zůstat ve světě modelingu, focení a krásy nebo máte jiné priority?

V modelingu je 5 let opravdu dlouhá doba. Modeling je pro mě hlavně jen koníček, a ne hlavní priorita, takže určitě u toho nebudu celý život. Za 5 let bych spíš chtěla pomalu zakládat rodinu. A je spousta mladých, krásek které mě jednou nahradí.

Čím jste chtěla být, když jste byla malá?

Vždy jsem byla ráda ve středu pozornosti, takže jsem chtěla dělat něco, kde mě lidé budou následovat. Vždy jsem chtěla být učitelkou, nebo modelkou a samozřejmě i princeznou. A tohle vše se mi také vyplnilo.

Nyní jsem učitelkou v mateřské škole, věnuji se modelingu a díky Miss České republiky jsem se cítila jako princezna, když jsem v semifinále vyhrála korunku za první místo.

Kdo vás ve vaší kariéře nejvíc podporuje?

Od začátku mé modelingové kariéry mě nejvíce podporovala maminka a později se přidala i celá rodina. Také mám velkou podporu v mém příteli, který je velmi chápavý a toleruje mi časté cestovaní do Prahy a zároveň, když může, tak mě jede podpořit do publika. Děkuji moc všem!

Co váš životní styl? Sportujete a žijete zdravě nebo si občas dopřejete něco nezdravého?

Sport je v mém životě opravdu důležitý, protože jsem velmi akční člověk. Moje srdcovka je si jít zahrát volejbal, protože jsem hrála za mojí základní školu. Ale na zdravé jídlo si moc nepotrpím. Ráda si dopřeji i nezdravé jídlo a následně se to snažím zase vše vycvičit. To se mi zatím daří velmi dobře, tak doufám, že to tak bude i nadále.

Jaké jsou vaše priority a kam hodláte směřovat svůj profesní život?

Moje hlavní priorita je stát se oblíbenou učitelkou. V dětech je budoucnost a chci jim předat něco ze sebe.

Později se chci také stát milující maminkou.

Co byste poradila ženám, které chtějí být úspěšné v tom, co dělají?

Rozhodně, ať se nebojí jít za svým snem a dělají to, co je baví. Často se ženy bojí říct něco "nahlas", ale to je chyba. Nesmí se bát a zkusit všechny své možnosti.

Co je pro vás v životě nejdůležitější?

Nejdůležitější je pro mě zdravá rodina a přátelé. Je to možná trošku klišé, ale čím jsem starší dochází mi, že bez zdraví není ani štěstí a radost.

Také je pro mě velmi důležité, že mám milující rodinu, přítele a spoustu přátel okolo sebe. Protože bez nich by byl můj život prázdný.

Jak váš život ovlivňuje, že jste mediálně známá?

Tak velký vliv to nemá. Lidé mě na ulici více poznávají a velmi často mi píšou na sociální sítě. Opravdu mě těší, že malé holčičky ve mě vidí svůj vzor, a já se snažím je nezklamat. Lidé mě také poznají hlavně ze sociální sítě Tik Tok, kde natáčím videa.

Trávím i spoustu času odepisováním na zprávy fanoušků, protože se snažím s nimi být stále v kontaktu, ať vidí, že jsem taky jen člověk.

Zažíváte zajímavá setkání s fanoušky na ulici, v baru či jinde?

Ano a není to ojedinělé. Zastavují mě převážně malé holčičky a prosí o podpis a fotku. Je to vždy krásný pocit vidět ty jejich rozzářené oči, když mě mohou obejmout.

Chodíte ráda do kina? Jaký žánr vás nejvíc baví?

Ano, velmi ráda chodím do kina. Miluji to velké plátno a sýrovo-šunkový popcorn.

I když jsem holka, nemám ráda romantické filmy, protože jsou moc předvídatelné.

Můj oblíbený žánr je horor, protože nikdy nevíte, jak to skončí. Ale nedívám se na ně sama, zase taková hrdinka nejsem, takže si vždy musím najít nějakou oběť, která se na to se mnou podívá. Převážně tím trpí můj přítel.

Jaké máte plány do nejbližší budoucnosti? Na co se teď těšíte?

Nyní budu dělat přijímací zkoušky na vysokou školu. A zároveň letos budu pomáhat s organizací Miss České republiky 2020. Velmi se na to těším, protože se budu opět vídat s kamarádkami, které jsem v této soutěži získala. Jsem velmi ráda za tuto příležitost.

Předpokládám, že nabízíte propagační služby jako influencerka. Jak vás mohou firmy kontaktovat?

Ano, nabízím. Spolupracuji nyní s několika firmami. Fotím jejich produkty na svoje sociální sítě. Ale vždy propaguji jen to, co sama používám, nikdy to není nic, s čím bych sama nebyla spokojená.

Firmy mě mohou kontaktovat přímo do zpráv na instagramu, nebo na můj e-mail. 

Kontakty na Lucii Kubešovou

https://www.instagram.com/luci.kubesova/ 
luci.kubesova@gmail.com 

O Lucii Kubešové

Lucie Kubešové je 21 let a je rodilá Brňačka. Nyní studuje na jazykové škole a již má ukončené střední vzdělání na pedagogické škole. Nyní se také věnuje modelingu a soutěžím krásy.

Za svoji kariéru má již 8 titulů a ten nejnovější je např. Miss model 2018. Její největší úspěch v modelingu je, že se stala finalistkou Miss České republiky 2019.

Děkujeme za rozhovor

Honza Vavřička

Fotografie do redakce zaslala Lucie Kubešová.

Fotografové:

Karel Juda

David Menšík

Robert Novotný

Foto Funke

Jiří Romanek