Rozhovor s hudebnicí a youtuberkou Naty Hrychovou

14.06.2020

Přidáváme další interview s českou hudebnicí a youtuberkou Naty Hrychovou. 

Co vás právě teď nejvíc baví a co nejvíc zaměstnává?

Nejvíce mě teď baví a zároveň i zaměstnává moje nová, vysněná kapela. Dali jsme se dohromady teprve nedávno, takže teď makáme na tom, abychom byli co nejdříve perfektně připraveni na stage!

Z jakého posledního dokončeného projektu či akce máte radost?

Největší radost mám teď rozhodně z mého nejnovějšího projektu s Berenikou Kohoutovou, a to ze songu s názvem Holky sobě v rámci úžasné spolupráce na nové kampani LEGO® DOTS. LEGO mě provázelo celým mým dětstvím, takže je pro mě spolupráce s ním obrovská čest! Navíc jsem se seznámila s pár skvělými umělci a lidmi a s výsledkem jsem opravdu nad míru spokojená!

Čím jste chtěla být, když jste byla malá?

U mě to bylo jasný už od mala! Mamka ze mě sice chtěla mít gymnastku, jako byla kdysi ona sama, ale jakmile jsem ve 3 letech začala chodit na zpěv, už mě to nikdy nepustilo a časem, kdy jsem začala hrát v muzikálech, následně i v divadle Semafor a poté také natáčet hudební klipy, musela jít gymnastika a později i tancování (ačkoliv jsem vyzkoušela snad všechny styly od baletu až po hip hop) stranou.

Jste ranní ptáče, noční sova nebo workoholik bez limitů?

Rozhodně noční sova! Říkám vám, že nejlepší nápady na songy přicházejí zásadně po 1 hodině ranní! Což je ale občas problém skloubit se vstáváním do školy.. Naštěstí ale studuji na Pražské konzervatoři, takže moje myšlenky nemusí přes den odbíhat zas tak daleko. Zkrátka se kolem hudby motám ve dne, v noci.

Co je pro vás v životě nejdůležitější?

Budu se sice opakovat, ale pro mě je v životě nejdůležitější hudba. Možná bych měla říct v první řadě zdraví, rodina, nebo přátelé. Pak si ale říkám, že být na světě bez hudby by mě vůbec nebavilo. Navíc mám v hudební branži většinu nejbližších přátel a také do ní zahrnuji i svoji rodinu, takže se dá říct, že mi hudba vytváří takový můj ideální svět.

Co je podle vás štěstí? Kdy jste šťastná?

Já zkrátka žiji hudbou a ačkoliv jsem ve společnosti svých blízkých strašně ráda, to pravé štěstí zažívám jedině na stagi. Ten pocit, kdy před sebou vidím takovou spoustu lidí, co přišli jen proto, abych jim ukázala to, co miluji a pro co žiji je zkrátka nepopsatelný... Proto se i tak moc snažím se svými fanoušky co nejvíc komunikovat a všemožně jim dokazovat, jak moc si jich vážím. Bez nich bych si totiž nikdy nemohla plnit svoje sny. Bez nich bych nemohla být tak šťastná.

Jaké máte plány do nejbližší budoucnosti?

Ačkoliv byla pro většinu lidí karanténa pohroma, pro mě to bylo požehnání! Chytila jsem během ní obrovskou múzu a sepsala několik songů, který teď plánuji vydávat a posunout tak moji tvorbu zas o něco dál.

Děkujeme za rozhovor

Honza Vavřička

Fotografie do redakce zaslala Naty Hrychová.

Foto: osobní archiv Naty Hrychová