SharkaSs mění svůj osud

17.03.2022

Rapperka SharkaSs začala vydávat svoje první skladby již v roce 2009. Její písně byly ovlivněné problémy ve škole, prvním zklamáním v lásce i psychickými problémy, se kterými se snažila vyrovnat pomocí hudby. Postupem času si její tvorba získala více a více příznivců, což zapříčinilo to, že část dnes už dospělé generace, si pamatuje první z jejich písniček, jako byly třeba Pátky. 

Už jako teenager po večerech chodila rapovat do klubů a snažila se si vydobýt svoje místo na české hudební scéně. Nakonec se po dlouholeté kariéře, kdy se jí podařilo získat si přízeň televizních diváků i rádiových posluchačů a internetových fanoušků odmlčela. 

Co bylo důvodem odmlčení? 

SharkaSs zjistila, že její možnosti jsou ještě mnohem rozsáhlejší, než si dokázala představit. Začala se plně věnovat studiu ekonomiky, marketingu a pilovat nejen svoji komunikaci, ale pracovat i na svém psychickém stavu. 

Z rapperky, která ve škole propadala, se nakonec stala nadějná studentka s velkým přesahem, který potvrdila i tím, že již ve svých 25 let obsadila manažerskou pozici v jedné z firem. Spolupracovala na velkých projektech nejen známých zpěváků, ale i společností. 

Kam se v rámci své kariéry ještě dostane? Nechme se překvapit, je možné, že to bude pro některé velkým překvapením. 

Foto: Miroslav Novák