Skladový kontejner má bohaté využití

22.09.2023

Těžko byste hledali další mobilní stavbu s tak bohatým využitím, jaké má skladový kontejner. Poslouží vám jako kancelář, ubytovna, sklad, přístřešek na auto, kola, motorky i popelnice. Po patřičných úpravách v něm ale můžete i bydlet.

Velmi kvalitní skladové kontejnery najdete v portfoliu české společnosti Kovobel (na internetu hledejte pod odkazem Kovobel Domažlice). Ta na trhu působí již od roku 1968 a ve své nabídce má dva diverzifikované produkty: skládací skladovací kontejnery a technologická zařízení pro chov drůbeže. Není však pouhým prodejcem, nýbrž rovněž výrobcem. Výroba skladových kontejnerů a dalších výrobků jej její specializací již od roku 1968, tedy 55 let. To už je dost dlouhá doba na prověření kvalit jejích produktů, které vyrábí sama od konstrukce až po finální úpravy.

Několik variant a modifikací

V nabídce najdete skladové kontejnery v několika rozměrových variantách a modifikacích, doplněných škálou příslušenství. Jedná se o kontejnery dvoumetrové (2,25 m) až šestimetrové. Zatímco šířka každého kontejneru je fixní (vnitřní 2 m a vnější 2,2 m), délku kontejneru lze libovolně prodlužovat respektive ní připojovat další kontejnery. Svůj mobilní sklad či garáž si zkrátka postavíte jako stavebnici.

Bohaté příslušenství

Dobrou zprávou je, že svůj kontejner si můžete vyšperkovat k dokonalosti. Tak, aby v budoucnu plnil svůj účel. Svůj skladový kontejner tak můžete vybavit vraty, ať již jednokřídlými či dvoukřídlými, dělícími stěnami, nájezdovou rampou, regálovými systémy, držáky lahví, dveřmi s pletivem, ventilačními mřížkami, okny (s okenicemi i bez) atd.

Snadná montáž

Další výhodou skladových kontejnerů je jejich snadná montáž i demontáž, kterou zvládnete svépomocí. S kontejnerem se rovněž snadno manipuluje. Přenáší se buď vysokozdvižným vozíkem nebo jeřábem. Kontejnery samozřejmě lze skládat – na sebe i vedle sebe.

komerční sdělení