Soutěžte o pobyty na hradech a zámcích!

21.07.2020

Rádi jezdíte na výlety v tuzemsku i blízkém příhraničí? Máte rádi středověké hrady nebo se raději projdete princeznovským zámkem? Máme pro vás tip, jak si zároveň udělat památku na hrad či zámek a ještě si u toho zasoutěžit!

V rámci česko-polského projektu "Hrady a zámky nás spojují", který připravila Destinační společnost Východní Čechy, odstartovala minulý týden fotosoutěž! Pravidla jsou naprosto jednoduchá.

"Stačí se vyfotografovat s jedním východočeským a s jedním polským hradem nebo zámkem (Dolnoslezské vojvodství) dle seznamu na: www.castlesandpalaces.eu/cs/shoot-and-win, který také slouží jako úložiště pro vaše fotografie. Všechny fotografie budou zveřejněny a o jejich umístění může rozhodovat hlasováním každý z vás," uvedl radní kraje pro cestovní ruch René Živný.

Padesát soutěžících s nejvyšším počtem hlasů obdrží cenu. Zároveň budou vybrané čtyři fotografie odbornou porotou. Vyhrát můžete pobyty na hradech a zámcích na východě Čech i v Polsku, zamlsat si zdarma v zámecké kavárně nebo restauraci, obdržet volné vstupenky do objektů a mnoho dalších prima cen. Vkládat fotografie na úložiště můžete do 30. září 2021.

Podrobné informace o soutěži najdete na webu www.castlesandpalaces.eu/cs/shoot-and-win, www.stezkahraduazamku.eu.

Můžete také navštívit facebookovou stránku Evropská stezka hradů a zámků a Instagram Stezkahraduazamku. Neváhejte a zapojte se!