V jakém eshopu si můžete ihned koupit Sport Peptide Complex oceněný zlatým znakem Quality International 2022?

28.06.2022

Porota programu Nejvyšší kvalita Quality International 2022 (Najwyższa Jakość Quality International 2022), který se konal pod záštitou Polské agentury pro rozvoj podnikání (Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości), Polského výboru pro normalizaci (Polski Komitet Normalizacyjny), Katedry procesního řízení Ekonomické univerzity v Krakově (Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie) udělila společnosti WellU Sp. z o.o. titul vítěze a Zlatý znak QI 2022 (Złote Godło QI 2022) v kategorii "Quality International 2022. Produkt nejvyšší kvality". 

Nejvyšší ocenění v soutěži získal po důkladném, víceúrovňovém ověření doplněk stravy Physio Sport Peptide Complex.

Jedním z cílů programu Nejvyšší kvalita Quality International 2022 je určení a propagace těch společností a institucí reprezentujících nejvyšší standardy, které zaručují zákazníkům a spotřebitelům produkty nebo služby na nejvyšší úrovni.

Znak Nejvyšší kvalita Quality International potvrzuje, že vítězi soutěže uplatňují nejvyšší standardy řízení a představuje také součást budování jejich konkurenční výhody. Získaní certifikátu a prestižního, mezinárodně uznávaného Znaku QI, jasného odkazu pro zákazníky a obchodní partnery, je potvrzením transparentní politiky kvality a podporuje budování pozitivního image. Vítězi, jako členové elitního Klubu lídrů kvality (firem, institucí a samospráv zaměřených na myšlenku řízení kvality), získávají také možnost zdokonalovat vlastní postupy v oblasti kvality a sdílet zkušenosti na organizovaných seminářích a konferencích.

Jsme velmi hrdí na první ocenění, které získal Physio Sport Peptide Complex. Věříme, že tento přípravek s rekordním obsahem lyofilizovaného rybího kolagenu přinese značce Nutrivi ještě mnoho ocenění. Když čteme vaše názory na tento produkt, ani v nejmenším o tom nepochybujeme!

Recenze a zkušenosti zákazníků s produktem Physio Sport Peptide Complex

"Physio Sport Peptide Complex užívám od chvíle, kdy se objevil v nabídce, po 2 týdnech užívání jsem zaznamenala první účinky: přestaly mně bolet záda a po 3 měsících viditelné zlepšení vzhledu pokožky, zdravější, pevnější nehty a méně vypadávajících vlasů."

Dorota P.

"Pro mě je Physio Sport Peptide Complex úžasný přípravek... Krátce poté, co jsem jej začala doplňovat, jsem začala pravidelně (denně) běhat 3-8 km. Běhám skoro půl roku a i přes střední věk (50 let) nemám problém se zraněními, se kterými se potýkají mnohem mladší běžci než já."

Magdalena G.

"Po týdnu používání jsem měla při tréninku více energie a po měsíci užívání cítím "lehkost v kloubech", klouby fungují bez omezení, vzhled pokožky obličeje se výrazně zlepšil, je více okysličená, vyživená a >> září zevnitř <<."

Iwona Sz.

"Tento produkt používám u svých pacientů - ukázkové účinky: menší bolest v operovaném koleni, rychlejší regenerace a efektivnější rehabilitace, ustalo "křupání" v páteři, viditelné zmenšení praskajících žilek (po 3-4 týdnech užívání), když se používá před operací (2-3 týdny před) zlepšuje hojení pooperační rány, žádná nebo mírná exsudace, žádný pooperační zánět (plus vitamin C+)."

Magdalena K.

"Po 4 týdnech užívání přípravku můj manžel zaznamenal zlepšení funkce kolenního kloubu po úrazu."

Marta M.

"Po 2 týdnech používání mi přestaly padat vlasy a bolest v lokti ustoupila."

Pavlina S.

"Myslím, že účinky jsou vidět již po několika dnech a v následujících dnech je to čím dál lepší. Přes den mám více energie a lepší náladu, jsem flexibilnější za každé situace a večer usínám ani nevím kdy. Tento přípravek užívám asi 2 měsíce a účinky jsou opravdu dost viditelné. Mám dojem, že moje fyzické tělo je vitálnější a moje pokožka pružnější. Vrásky jsou vyhlazené a pleť vypadá omlazená. Jsem velmi spokojená a budu ho užívat i nadále."

Kateřina J.

E-shop s produkty WellU

Zdroj: oficiální web WellU a SalonPretige

komerční sdělení