Spoustu mudlů, kouzelníků a čarodějek si přišlo užít kouzlo kina na premiéře třetího dílu Fantastických zvířat

10.04.2022

Svět čar a kouzel, který stvořila spisovatelka J. K. Rowlingová, baví lidi po celém světě již několik let, a to od těch nejmladších až po nejstarší generace.

V roce 2016 vystřídala Harryho Pottera na plátnech kin Fantastická zvířata. Letošní třetí díl na sebe kvůli pandemii nechal dlouho čekat, a nejen proto se na slavnostní předpremiéře objevilo spoustu známých tváří, aby společně "odhalily" Brumbálova tajemství.

Na červeném koberci bylo velice rušno. Některé celebrity dorazily i s kouzelnickými hůlkami nebo v hábitech. Mezi nimi byla i Linda Rybová a Mariana Prachařová s celou rodinou. Svou kouzelnou hůlku předvedla fotografům i herečka Vanda Chaloupková a raperka Sharlota. Premiéru si nenechal ujít ani mladý herec Viktor Zavadil, který se téměř ztratil mezi cosplayery, jako by byl jeden z nich. Bára Mottlová se na červeném koberci prošla v krásných blyštivých zlatých šatech

"Přišla jsem za zlatonku," směje se.

S odvážným dekoltem a po boku přítele se ve společnosti ukázala Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková. Také Lucie Benešová se na červeném koberci pochlubila svou rodinou. Mezi dalšími hosty se objevila také herečka Ester Geislerová, zpěvák Honza Kopečný, Kateřina a Peter Pechovi nebo vždy usměvavá Denisa Pfauserová.

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství jsou již třetím filmem ze série Fantastická zvířata od režiséra Davida Yatese, který má na svém režijním kontě mimo to i poslední čtyři díly z potterovské série. Fantastická zvířata jsou spin-offem k filmové a knižní sérii o Harrym Potterovi. Děj se odehrává ve 20. letech minulého století v New Yorku, tedy dávno před tím, než malý chlapec jménem Harry, který přežil tu nejmocnější kletbu, nastoupil do školy čar a kouzel v Bradavicích. Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství vzbudila v médiích a fanoušcích největší rozruch a pozornost v roce 2020, kdy studio Warner Bros. oznámilo, že Johnny Depp coby Grindelwald se už na plátnech kin neobjeví a nahradí jej Mads Mikkelsen. Jestli se Mikkelsen jako černokněžník Grindelwald vyrovná oblíbenému Deppovi, už musí fanoušci a diváci posoudit sami.

Cinema City uvede film Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství v klasickém formátu 2D, ale i ve svých speciálních formátech, kterým jsou 4DX, IMAX a VIP Chodov. Více informací na www.cinemacity.cz