Středočeská centrála cestovního ruchu představila nové propagační video ,,Kokořínsko“

22.08.2019

Ve čtvrtek 15. srpna 2019 se na webových stránkách Středočeské centrály cestovního ruchu představilo nové propagační video turistické oblasti Kokořínsko, které je první v řadě z videopozvánek, které mají za cíl nalákat turisty i do méně známých lokalit Středočeského kraje.

Oficiální turistický portál Středočeského kraje www.centralbohemia.cz tento týden představil propagační video ,,Kokořínsko".  

Jedná se o první video ze série, kterou chce Středočeská centrála cestovního ruchu nalákat turisty do méně známých míst kraje a ukázat danou lokalitu v celé své kráse. Realizace projektu trvala necelé dva měsíce. Realizační tým spolupracoval na výběru lokací s MAS Vyhlídky. Tato část produkce trvala měsíc, kdy na ni navázalo samotné natáčení, které trvalo tři dny. Na natáčení se podílela společnost Virtual visit s.r.o., která používá velmi vyspělou technologii, díky které můžeme nabídnout virtuální prohlídku, která odpovídá realitě a je tak možné si vybraná místa prohlédnou až do detailů. Celý projekt byl postavený tak, aby návštěvníkům posloužil také jako inspirace k výletům.

Ocitnete se tak v malebné přírodě plné pískovcových skal, překrásných jezírek a opuštěných vesniček. Jen čtyřicet kilometrů za Prahou si můžete odpočinout od starostí všedního života, vydat se do nitra přírody po pěkných turistických trasách, anebo vyrazit na kole po mnoha cyklostezkách v CHKO Kokořínsko. Objevíte tajemné rokle, bizarní pískovcové útvary, anebo můžete jen lenošit na odlehlých loukách, kde se spokojeně pasou koně či krávy. To vše najdete na Kokořínsku.

V rámci videa můžete z ptačí perspektivy poznat Hrad Kokořín, Kokořínské pokličky, Městské lázně Mšeno, skalní bludiště Romanov, vesnice Vidim a Nosálov, rybník Harasov a další sestřihy z CHKO Kokořínsko - Máchova kraje.