Tak to jsou oni! Nejkrásnější muži v republice pro rok 2021!

02.09.2021

Už po dvaadvacáté zažilo Divadlo v Náchodě pořádnou porci mužské krásy a sympatií. Na finálovém galavečeru se volil Muž roku 2021.

Dvanáctka mladých sympatických mužů nikoho nenechala na pochybách, že jsou to právě oni, kdo se mohou o titul Muž roku 2021 ucházet. Předvedli nejen vypracovaná těla, ale také um a vědomosti. Rozhovory se známými osobnostmi nepostrádal humor a na volných disciplínách si mladí muži nechali záležet. Cvičili, zpívali, tančili, dokonce součástí jedné volné disciplíny byl i cvičený pes.

"Nej muže" vybírala porota složená z významných osobností kulturního, společenského a politického života. Zasedli do ní například Jana Švandová, Jiří Krampol, manželé Přeučilovi, Jindřich Čanda, Daniela Šinkorová, Tereza Řehořová, Vojta Urban, Radka Pavlovčinová, Michaela Dolinová, Zuzana Bubílková, ale také ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, ministryně financí Alena Schillerová a starosta města Náchod Jan Birke. Nicméně po přehlídce plavek a spodního prádla Styx od Trenýrkárny.cz, obleků od firmy Koutný Prostějov, to vše doplněné slušivými brýlemi Optika Slavíková, bylo rozhodnuto.

Titul Muž roku 2021 získal Lukáš Vyšehrad - číslo 8.

Titul 2. Muž roku 2021 si zasloužil Jiří Perout - číslo 6.

Titul 3. Muž roku 2021 obsadil Dominik Chabr - ­­ číslo 9.

Cenu prezidenta soutěže Davida Novotného získal Viktor Agateljan s číslem 4 a Petr Kinský s číslem 7. Viktor Agateljan si zároveň odnesl vedlejší cenu Muž roku Sympatie Trenýrkárna.cz a cenu Muž roku Optika Slavíková.

Na slavnostním galavečeru vystoupili zpěváci a hudebníci Felix Slováček ml., Anna Julie Slováčková, Michaela Nosková, Petr Kotvald, Peter Pecha a Jaroslav Svěcený. Celým večerem provázel Karel Voříšek.

"Titul mohl vyhrát kdokoli z nás, každý měl šanci. Ale jsem za vítězství rád. Měl jsem podporu v hledišti. Takže jdeme slavit a s kluky zakončíme letošní ročník," nechal se slyšet vítězný Lukáš Vyšehrad těsně po zvolení titulu Muž roku 2021.

Jak už je na akcích pořádaných producentem Davidem Novotným pravidlem, finále soutěže Muž roku proběhlo za splnění nejpřísnějších hygienických podmínek.

"Není lehké pořádat v této době akce o více lidech, vždycky mi spadne kámen ze srdce, když to mám za sebou. Zvoleným Mužům roku gratuluji, budu rád, pokud uspějí na světových soutěžích mužské krásy. A děkuji všem, kdo se na zdárném průběhu tohoto ročníku podíleli," uvedl spokojený David Novotný a dodal, že se mohou noví zájemci o soutěž už hlásit na webových stránkách soutěže Muž roku.