Tisíce českých domácností používají trik, díky kterému nakupují levněji

23.05.2022

V současné době, kdy vše neustále zdražuje, má většina pracujících lidí v ČR stále hlouběji do kapsy. Stále více zákazníků proto vyhledává různé slevy, aby potřebné zboží získala výhodněji.

Prohledávání slevových letáků je ovšem zdlouhavé a nepraktické. Pokud si čas strávený hledáním slevy přepočítáte na svou mzdu, možná zjistíte, že jste hledáním ztratili více peněz a času, než na slevě ušetříte. Řešením tohoto problému je slevový portál Vašekupóny.cz, který všechny dostupné slevy automaticky vyhledá za vás a dodá vám je v přehledném formátu, ve kterém snadno najdete slevu na cokoli, co právě sháníte.

Veškeré slevy hezky pohromadě

Tento slevový portál neúnavně prohledává internet, aby nalezl ty nejlepší slevy z českých e-shopů i kamenných prodejen. Slevové akce a kupóny jsou přehledně roztříděny do jednotlivých kategorií, takže snadno najdete slevu na produkt, který potřebujete, v obchodě, kde rádi nakupujete. Denně zde přibude více než 30 slev do obchodů, jako jsou Alensa slevový kód, Dr. Max, Profimed sleva a mnoho dalších. V současné době se na portálu nachází více než 18000 slev do více než 2000 obchodů, což je množství, ve kterém si vybere každý.

Vyhledávání slev je velice přehledné

Hledání na slevovém portále je snadné a intuitivní. Jednotlivé slevy jsou tříděny podle kategorií, jako jsou například móda, kosmetika, nábytek či elektronika, podle jednotlivých obchodů, popřípadě podle jednotlivých značek produktů. Je zde dokonce možné si slevové kupóny mezi sebou porovnat, abyste našli tu nejvýhodnější nabídku. Používání slevových kupónů je velmi snadné. Stačí jen zkopírovat kód do příslušné kolonky při objednávání zboží a sleva bude odečtena z vaší objednávky. Díky možnosti vybrat si z tisíců slev, kupónů a výhodných nabídek můžete při nákupu čehokoliv výrazně ušetřit a vylepšit si tak svůj napjatý rodinný rozpočet.

Fotka od Satya Tiwari z Pixabay       

komerční sdělení