Tomáš Vaněk a Michaela Gemrotová představí své lásky v Hudebním divadle Karlín

26.02.2022

Hvězda muzikálů s nezaměnitelným charismatickým hlasem, zpěvák a herec Tomáš Vaněk, známý například z muzikálů Fantom opery, Čarodějka, Ples upírů, filmu Gympl nebo seriálu Svatby v Benátkách, rozezní svými koncerty "MÉ LÁSKY" zcela nový prostor Malé scény v Hudebním divadle Karlín.

V sobotu 14. května 2022, dvakrát v jeden den, poprvé od 15.30 a následně od 19.30 hodin.

Jako host se vystoupí Michaela Gemrotová, muzikálová a operní zpěvačka, Tomášova dlouholetá kolegyně nejen z muzikálu Fantom opery. Z tohoto nejslavnějšího muzikálu zazní kromě jiných také ústřední píseň.

"Míša je nejen skvělý člověk, vlastně ji nejde nemilovat, ale především je fantastická zpěvačka, ne-li vůbec nejlepší z nejlepších a já jsem nadšený, že přijala mé pozvání," libuje si Tomáš.

Tomáš s Míšou v doprovodu kapely pod vedením Kristiny Brachtlové zazpívají v srdcervoucích duetech hity ze světových a českých muzikálů na téma lásky ve všech jejích podobách. Zazní písně pro všechny milované i nemilované. Bude totiž máj, lásky čas. Repertoár nabídne výběr ze slavných děl, kromě Fantoma opery například Rebelové, Moulin Rouge, Miss Saigon, Kráska a zvíře nebo z aktuální novinky A. L. Webbera muzikálu Cinderella i mnoha dalších. Testosteron, feromony i nádech erotična budou sálat ze scény a plout vzduchem do sálu!

"Těším se na návrat do Hudebního divadla Karlín. S láskou vzpomínám na muzikál Bonnie & Clyde, ve kterém jsem zde vystupoval naposledy před čtyřmi lety. Tenkrát ovšem na velkém jevišti. Tyto dva koncerty budou zajímavé svou intimní atmosférou, protože nově vzniklá Malá scéna nabízí nečekanou blízkost divákům. Ale nepůjde jen o koncert, chystáme prostě elektrizující zábavu." slibuje Tomáš Vaněk.

Pro diváky může být dále zajímavé, že budou jedni z vůbec prvních, kteří budou mít možnost navštívit novou Malou scénu Hudebního divadla Karlín. Ta totiž stále čeká na své slavnostní oficiální otevření, které je v plánu až na podzim 2022, a do té doby se zde konají akce zcela výjimečně. Přijďte se tedy podívat nejen na koncert samotný, ale také na tento nový prostor s komorní kapacitou 150 míst v legendárním Hudebním divadle Karlín.

"Aktuálně také pracuji na novém singlu a videoklipu, který bych ještě rád stihl vydat před koncertem a tam píseň zazpívat poprvé živě. Je to světová muzikálová novinka, ke které tvořím český text, a věřím, že všechno vyjde, jak si představuji", dodává Tomáš.

Autor: Petr Mráček
Foto: Archív Tomáše Vaňka