Tomáš Vaněk zavítá s vánočním koncertem do tří měst

21.10.2022

Zpěvák a herec Tomáš Vaněk se v prosinci vypraví se svými vánočními koncerty do tří měst.

V Praze, Brně a Mnichově Hradišti místní kostely přivítají hvězdy muzikálů, jakými vedle Tomáše budou zpěvačka Natálie Grossová a herečka Městského divadla Brno Ivana Vaňková. K nim se vždy připojí také místní dětský pěvecký sbor a zpěváky na piano doprovodí klavíristka Kristina Brachtlová.

Repertoár je svátečně vyladěn populárními vánočními a muzikálovými skladbami, jejichž melodie znáte nebo vás mile překvapí. V prostředí krásných kostelů, kde se koncerty odehrají, získáte tu pravou vánoční náladu a z četných hudebních dárků nezapomenutelný zážitek!

Koncertní trojice zastávek bude startovat v Brně v neděli 4. 12. od 18.00 v Betlémském kostele. Zde budou Tomášovými hosty přední členka souboru Městského divadla Brno Ivana Vaňková a dětský pěvecký sbor ZUŠ Veveří. Koncert v Praze se odehraje ve čtvrtek 8. 12. od 19.00 v kostele svatého Martina ve zdi za účasti zpěvačky a herečky Natálie Grossové a sboru Muzikálového studia Múzy HDK. Natálie Grossová vystoupí i v Mnichově Hradišti v pátek 16. 12. od 19.00 v kostele svatého Jakuba, kde se připojí také dětský pěvecký sbor Krákorky z Bakova nad Jizerou.

  • Brno, Betlémský kostel, 4. 12. v 18.00
  • Praha, kostel sv. Martina ve zdi, 8. 12. v 19.00
  • Mnichovo Hradiště, kostel sv. Jakuba, 16. 12. v 19.00

Vstupenky jsou v předprodeji online na www.evstupenka.cz

Autor i foto: Petr Mráček