Toužíte po novém moderním domě? Řešení nabízí firma BrickHouse s.r.o.

23.10.2021

Při současné, neustále se zvyšující ceně stavebních materiálů, je mnoho lidí, toužících po příjemném bydlení ve vlastním domě, postaveno před nelehké dilema. Od koho si nechat postavit kvalitní dům, který však nebude stát zbytečně mnoho? S elegantním řešením této otázky přichází firma BrickHouse s.r.o., jejíž specializací jsou moderní zděné bungalovy na klíč.

Firma BrickHouse s.r.o. se postará o výstavbu vašeho nového domova skutečně od A do Z 

Pokud nemáte vhodný stavební pozemek, pomohou vám s jeho vyhledáním a koupí. Následně zařídí všechny potřebné formality - od vyřízení stavebního povolení, přes vyhotovení projektové dokumentace a provedení samotné stavby, až po finální kolaudaci. Takovýto rozsah služeb není u většiny ostatních stavebních firem rozhodně obvyklý. Pokud nemáte na nový dům dostatek peněz, pomohou vám i s financováním - zřízením výhodné hypotéky či s prodejem vaší stávající nemovitosti za nejlepší cenu.

Pro většinu budoucích majitelů domů jsou kromě ceny za samotnou nemovitost rozhodující také náklady na její pozdější provoz. I v tomto ohledu domy od BrickHouse s.r.o. excelují. Díky jejich kompaktnímu tvaru totiž dokážou mnohem lépe udržet teplo a šetřit vám tak náklady na vytápění.

Je mnoho důvodů, proč se rozhodnout pro zděný bungalov od firmy BrickHouse s.r.o.

Můžete si vybrat z jedenácti různých variant bungalovů od 2+kk se zastavěnou plochou 83 m2, až po největší 5+kk o ploše 130,6 m2. Samostatnou kategorií jsou poté ještě větší patrové rodinné domy. Každý typ domu je samozřejmě možné upravit podle návrhů klienta, což znamená, že výsledný bungalov bude originál, zcela podle vašich představ. Splnění vašich snů o novém bydlení je vzdálené jen jedno kliknutí - prohlédněte si katalog firmy BrickHouse s.r.o. a vyberte si zděný bungalov podle vašich představ.

komerční sdělení