TrackMyStack: ”App Store místy připomíná Divoký Západ, a proto jsme potřebovali ochránit naši značku"

31.07.2021

TrackMyStack představuje aplikaci, která řeší reálný problém - pomáhá uživatelům mít jejich finanční situaci pod kontrolou, jednoduše a real-time. Tento příběh našeho klienta Georgiose Kounenisa, zakladatele TrackMyStack, vám přináší Trama - startup, díky kterému je ochrana značka prostřednictvím registrace ochranné známky jednoduchá, rychlá a cenově dostupná.

Aplikace, která se zrodila z frustrace

Georgios Kounen, zakladatel TrackMyStack, otevřeně přiznává, že samotná myšlenka pro tuto aplikaci "se zrodila z frustrace. Stále častěji dnes lidé mají své investice diversifikované do různých akcí, účtů, bank, hypoték a hmotných rezerv, což značně ztěžuje proces monitorování progresu v čase. Množství lidí nám potvrdilo, že se spoléhají na jednom velkém Excel tabulku, ve které se snaží držet si jaký-takový přehled o svém majetku. Čas od času tuto tabulku samozřejmě třeba updateovať. Nebudu zacházet do detailů, ale faktem je, že tento způsob není vůbec jednoduchý, ani zábavný. "

Řešení pro reálný problém

"Zpočátku jsme začali tvořit jednoduchou webovou stránku, která by usnadnila celý tento proces a umožnila automatické aktualizace alespoň pro vybrané investice. V dnešní době je velmi přirozené, že lidé by očekávali, že tento proces bude probíhat automaticky. Postupem času nám bylo stále jasnější, že mobilní aplikace je ten nejlepší způsob jak dostat naše řešení ke koncovým zákazníkům. A tak se zrozila aplikace TrackMyStack, která se zaměřuje na řešení reálného problému. Je to nástroj, kteří jsme si sami velmi oblíbili a velmi se těšíme z jeho popularity mezi zákazníky!"

Ve srovnání s jinými poskytovateli podobných řešení, TrackMyStack jednoznačně vyniká a to hned v několika ohledech. 

"Existuje množství aplikací na sledování růstu finančních hodnoty, které jsou založeny na principu manuálního updatovanými jednotlivých položek. Stejně existuje množství aplikací, které automaticky sledujú vývoj hodnoty akcií, ale nenabízejí možnost přidat jiné investiční nástroje. Jinými slovy, kromě TrackMyStack, neexistuje aplikace, která by dokázala lidem nabídnout možnost jednoduše, rychle a komplexně dostat vlastní finanční situaci pod kontrolu."

Komplexní funkcionalita a automatizace však představují jen částečný důvod za rapidním zájmem o aplikaci TrackMyStack. 

"Zároveň klademe silný důraz na soukromí uživatelů, a na rozdíl od jiných poskytovatelů a aplikací, TrackMyStack můžete používat bez vytvoření jakéhokoliv účtu, nezobrazujeme reklamy a nesbíráme data o uživatelích."

App Store a Divoký Západ

"Jakmile se první verze naší aplikace dostala do App Store-u a lidé začali ji používat, uvědomili jsme, že jsme vyvinuli něco, co ostatní mohou chtít kopírovat. App Store místy připomíná Divoký Západ a určitě jsme chtěli zabránit jiným firmám, aby kopírovaly naši značku."

Automatická ochrana pro registrované ochranné značky, které poskytuje App Store i Google Play jsou jedním z praktických výhod registrace.

Zkušenosti s týmem Trama

A jaká byla zkušenost s týmem Trama pro Georgiose Kounenisa? 

"O startup Trama jsme se dozvěděli přes Google vyhledávání. Porovnali jsme je s jinými poskytovateli těchto služeb a velmi se nám líbil fakt, že Trama představuje one-stop-shop, ve smyslu, že věděli zajistit registraci ochranné známky ve všech zemích, které jsme potřebovali. Ceník byl velmi transparentní a tak jsme se rozhodli právě pro tohoto poskytovatele. Samotná spolupráce s týmem Trama byla bezproblémová, všechny naše otázky byly velmi rychle zodpovězeny. Už začínáme s přípravami na další projekt a určitě si znovu vybereme tým Trama."

komerční sdělení