Umělecké papíry Hahnemuehle

03.03.2021

Pokud chcete, aby vaše vytištěné fotografie vypadaly opravdu dobře, je nutné kromě kvalitní tiskárny a inkoustu použít i prémiový papír v umělecké kvalitě, na kterém budou vaše fotografie nejen dokonale vypadat, ale také dlouho vydrží. Pokud chcete opravdu to nejlepší, rozhodně byste měli do svého výběru zařadit i fine art fotopapíry od německé firmy Hahnemuehle, která je skutečnou špičkou v oboru. Není divu, papírna Hahnemuehle funguje již od 16.století, přesněji od roku 1584. Jejich výrobky jsou pro jejich vysokou kvalitu odjakživa vyhledávány umělci po celém světě.

Hahnemuehle znamená kvalitu prověřenou staletími

Na špici technologického vývoje zůstávají výrobky Hahnemuehle i v 21. století. Jejich papíry řady Digital Fine Art, vyvinuté na míru uměleckým fotografům, kteří mají na papíry pro inkoustové tiskárny extrémně vysoké požadavky, nabízí nejen vysokou úroveň tisku jemných detailů, zářivé barvy a vysoký kontrast, ale také neobyčejně dlouhou trvanlivost až několik stovek let. Pokud to myslíte s tiskem uměleckých fotografií vážně, s papíry Hahnemuehle určitě nešlápnete vedle.

Široký výběr pro umělce všech kategorií

V sortimentu Hahnemuehle se můžete setkat s mnoha typy uměleckých papírů různých gramáží, textur, povrchových úprav a barev v různých velikostech, například William Turner, Photo Rag Satin , Photo Rag Ultra Smooth, FineArt Pearl, FineArt Baryta Satin a mnohé další. Všechny jsou samozřejmě bez kyselin, vyrobené z nejkvalitnějších surovin, jako je bavlna, bambusové vlákno či konopí, a splňují nejvyšší archivační standardy. Jedná se o umělecký papír s přísnými normami kvality, takže můžete očekávat, že jakýkoli papír Hahnemuehle, který zvolíte, bude vysoce kvalitní. Koneckonců, firmy nezůstávají na trhu déle než 400 let, aniž by produkovaly ten nejlepší produkt.

komerční sdělení

Image by Shutterbug75 from Pixabay