Užijte si originální firemní teambuilding s nezapomenutelnými aktivitami

23.08.2023

V dnešní době, kdy řada firem umožňuje aspoň částečnou práci z domova, se zaměstnanci nepotkávají příliš často. O to důležitější jsou teambuildingové aktivity, při kterých se mohou sblížit. Nejde jen o to strávit čas společně, ten čas musí být strávený kvalitně. Ideálně nějakým zážitkem.

Zážitkové teambuildingové aktivity firmám nabízí Hotel Resort Equitana. Vše tam budete mít na jednom místě. Jedná se o celý resort s ubytováním, který však má i vlastní restauraci, wellness a spoustu aktivit. V resortu je více než 150 000 m2 zábavy!

Spa Equitana

Hotelový rezort Equitana disponuje moderním wellness centrem, kde najdete bazén, parní lázeň, finskou saunu, infra kabinu, Jakuzzi vanu, Kneippův chodník, solární louku a velmi příjemnou odpočívárnu.
Můžete si vybírat z několika typů masáží, vyzkoušet originální kosmetickou péči, zajít si na pedikúru či manikúru.

Skvělé služby a ubytování pro celý firemní tým

Areál je rozlehlý. V hotelu se může ubytovat až 170 osob, nicméně problémem není ani jednodenní firemní teambuilding. Ten je možné zařídit dokonce až pro 500 osob, do venkovního areálu se vejdou.

Pro deštivé počasí se dá zařídit altán Seník s terasou, který má kapacitu až 150 osob. Náleží k němu také stage s parketem. Troufnete si to večer pořádně rozjet?

Bohatý výběr různých aktivit

Proč si spousta firem volí firemní akce s ubytováním? Protože za jeden den se toho tady zase tolik stihnout nedá a vybrat jen jednu aktivitu by byla velká škoda.

Celý resort je v prvé řadě zasazen do krásné přírody, což láká k geocachingu, orientačnímu závodu, nordic walkingu, dog trekingu. Nádherná je také jízda na koních, jež spolu s elektrokoly, rybolovem nebo minigolfovým hřištím patří ke stálé nabídce. Ostatní aktivity lze zařídit na přání po domluvě.

Týmového ducha určitě podpoří dračí lodě nebo manažerský orienťák. Každý zaměstnanec jistě ocení naučit se novou dovednost – objednejte malířský teambuilding, workshop přípravy sushi, malování keramiky či balení dárků. Na večer se hodí hokejový turnaj (ve stolním hokeji), škola šipek nebo DJ, který povede party do pozdních nočních hodin. Vymyslet se toho dá opravdu hodně.

Výjimečné zázemí pro firemní školení a konference

Hledáte místo, kde se vaše firemní školení, konference či setkání s obchodními partnery stanou skutečně nezapomenutelnými? Vstupte do světa konferenčního hotelu Equitana! Co všechno pro vás Equitana může udělat?

Unikátní prostory a technické vybavení

Equitana Hotel Resort nabízí variabilní a prostorné místnosti pro vaše školení a konference, bez ohledu na velikost vaší skupiny. Od intenzivních workshopů v malých sálech až po větší prezentace ve velkých sálech, dostanete přesně to, co potřebujete. Kvalitní technické vybavení je připraveno podpořit vaše prezentace, zabezpečit plynulý průběh a zanechat dojem na účastnících.

Exkluzivní catering podle vašich přání

Kvalitní catering je nezbytnou součástí každého úspěšného setkání. Equitana Hotel Resort nabízí cateringové služby, které jsou plně individualizovatelné, aby splnili vaše očekávání. Můžete si vybrat ze širokých standardních nabídek nebo si nechat vytvořit menu na míru, které bude plně odpovídat vašemu vkusu a tématu akce.

Chcete-li ohromit účastníky, připraví pro vás Equitana nevšední gastronomický zážitek. Pečené krocany, kýtu na kosti či steakové grilování - to vše je možné, dokonce i v zimních měsících. 

Oáza pro zábavu a relaxaci

Equitana je ideálním místem nejen pro pracovní setkání, ale i pro odpočinek a zábavu po úspěšném dni. Altán Seník s prostornou terasou a stage s parketem poskytuje ideální zázemí pro večery plné zábavy a teambuildingu.

A to není vše! Pro ty, kdo chtějí pokračovat ve večerním programu, nabízí Equitana škálu zábavných aktivit - od degustací vín a rumů až po prezentace doutníků. A pro ty, kdo preferují uvolněnější zábavu, je v nabídce i bowling.

Dostupnost pro všechny směry

Equitana Hotel Resort je strategicky umístěný pro snadnou dostupnost z Prahy, Plzně i Českých Budějovic. Tato výhoda znamená, že vaše účastníky čeká jednoduchá cesta bez zbytečných starostí.

komerční sdělení