Vánoční kosmetika s kmenovými buňkami vinné révy proti stárnutí pleti

15.12.2019

Sháníte osvědčenou anti age kosmetiku jako dárek na Vánoce? Vyzkoušejte kosmetické přípravky značky PERLAGE, které obsahují kmenové buňky vinné révy a působí proti stárnutí kůže!

Připravili jsme pro vás 3 zajímavé tipy na vánoční dárkovou kosmetiku pro ženy.

Náš 1. tip:

Vánoční dárkový balíček pro ženy (vyživující krém + šumivé víno + antiage krém + depigmentace)

Kosmetický dárkový balíček pro ženy obsahuje 4 zajímavé a užitečné kosmetické produkty: vyživující krém na pleť a vlasy, šumivé víno cava, anti-age pleťový krém a depigmentační krém.

Co přesně tento kosmetický balíček obsahuje?

  1. Anti-age hydratační a vyživující krém na pleť a vlasy Relax (50 ml). Hlavní složkou relaxačního oleje je hroznový olej a kmenové buňky vinné révy.
  2. Anti-age pleťový krém Active cells cream (50ml). Krém je bohatý na resveratrol a kmenové buňky vinné révy. Krém zabraňuje začervenání a kožním skvrnám.
  3. Depigmentační krém The Deep White IR PHARMA ESTHETICS redukuje 50 % kožních skvrn a vyrovnává barevný tón pleti.
  4. Šumivé víno Cava. Cava je španělské šumivé víno vyrobené tradiční metodou šampanizace. Víno prochází druhotným kvašením přímo v láhvi.

KOUPIT

Náš 2. tip:

Kosmetický vánoční balíček pro ženy (Anti age krém Relax + Arganový olej)

Tento dárkový balíček pro ženy obsahuje pleťový anti-age vyživující krém RELAX s resveratrolem a vyživující, antioxidační regenerační arganový olej.

Co přesně tento kosmetický balíček obsahuje?

  1. Pleťový anti-age vyživující krém (RELAX 50 ml) obsahující tyto složky: resveratrol, pryskyřice magnólie, isoleucin. Jedná se o vyživující krém, který díky protizánětlivému účinku pryskyřice z magnolie snižuje napětí pokožky způsobené slunečními paprsky, teplem, znečištěným ovzduším. Lze použít jako vyživující (noční) pleťový krém.
  2. V kosmetickém vánočním balíčku naleznete také vyživující, antioxidační a regenerační arganový olej (ARGAN 50 ml). Složení: Hroznový olej, meruňkový olej, kmenové buňky vinné révy a pomerančový květ.

KOUPIT

Náš 3. tip na vánoční dárek:

Relax skin krém + ručně vyrobené mýdlo z Mallorky s bylinkami

Tento vánoční dárkový balíček obsahuje Relax skin krém a ručně vyráběné mýdlo z Mallorky s bylinkami.

  • Anti-age pleťový krém zmírňuje napětí pokožky způsobené sluncem a znečištěným prostředím. Hydratuje a vyživuje. Posiluje a zpevňuje pleť a zároveň vyhlazuje vrásky.
  • Pleťový krém je vhodný pro namáhanou pleť, která ztratila svou pevnost. Doporučujeme vám krém používat na sklonku léta a během zimních měsíců. Používejte také jako noční krém anebo denní krém ve velmi suchém nebo horském podnebí.
  • Složení krému je resveratrol z kmenových buněk vinné révy, pryskyřice magnólie, isoleucin

KOUPIT

Více informací o kosmetice značky Perlage získáte na stránkách www.perlage.cz.

Užitečné kontakty:

IJ COSMETICS S.R.O. 
Ilona Štruncová
tel.: +420 602 135 003

e-mail: info@perlage.cz


Poznámka redakce: komerční sdělení