Ve stylu Kendall a Kylie

31.03.2021

Patříte k ženám, které milují extravagantní a stylovou módu? Sledujete společenské dění? Pak by vám neměla uniknout nová kolekce sester Kardashianových.

No ne tak úplně Kardashianových, jako spíše Jennerových. Od účinkování Kendall a Kylie Jenner v reality show Keeping Up With The Kardashians se z nich staly úspěšné mladé dámy. Kendall prorazila v modelingu, zatímco Kylie je úspěšnou podnikatelkou, má vlastní kosmetickou značku a zároveň je maminkou roztomilé holčičky Stormi.

Na podzim 2019 představil Deichmann svoji první limitovanou kolekci kabelek, která vznikla právě v spolupráci s Kendall a Kylie. S letošním jarem přichází sestry Jennerovy s další kolekcí kabelek Kendall + Kylie pro Deichmann. Na jaké kousky se můžete těšit tentokrát?

Jedním z modelů kolekce Kendall + Kylie jsou nadčasové a oblíbené crossbody kabelky. Kromě klasické černé varianty si můžete vybrat i model v něžné růžové nebo poutavé holografické stříbrné barvě. 

Alternativou ke klasickým crossbody kabelkám jsou tyto roztomilé mini modely. Oceníte je především při procházkách, kdy sebou nechcete nosit hodně věcí. S tím nejnutnějším si hravě poradí. 

Potřebujete novou prostornou a univerzální kabelku? Vsaďte na minimalistický model, který pojme všechny vaše nezbytnosti.

Stylové městské batůžky jsou pořád v kurzu! Dopřejte své páteři čas od času zaslouženou úlevu a vyměňte svou oblíbenou kabelku za atraktivní a praktický batoh z kolekce Kendall + Kylie. Osvěžte svůj jarní outfit modelem, který odráží nejaktuálnější módní trendy.

FOTO: Deichmann