Vítězka Miss České republiky 2018 převzala nový vůz

10.07.2019

Pro letošní rok se novým partnerem Miss České republiky stal jeden z největších prodejců vozů, AUTOBOND GROUP a.s., který věnoval stávající vítězce Miss České republiky zbrusu nový vůz značky Kia Stonic. Iveta Maurerová převzala veškerou zodpovědnost za auto a již nyní se jí kalendář plní plány na cesty po celé republice. Kde všude ji uvidíte?

Miss České republiky oficiálně představila nového partnera v oblasti automotive, kterým se stala jedna z největších multibrandových společností v segmentu osobních aut. Před několika dny Iveta Maurerová slavnostně převzala klíč.

"Vůz KIA Stonic jsme pro vítězku Miss České republiky 2018 vybrali pro jeho atraktivní design, dynamické jízdní vlastnosti, kompaktní rozměry, komfort i praktičnost, díky kterým se ideálně hodí jak do městského provozu, tak na delší cesty," uvedl generální ředitel AUTOBOND GROUP a.s., Milan Štědra, který s radostí předal Ivetě klíče od nového vozu.

"Moje první cesta bude za rodiči do Znojma, a pak hned připravujeme s organizátory Miss několik tour po republice. Vidět mě můžete i na festivalech. Nejbližší akce, na které se potkáme, jsou semifinálová kola v Aquapalace Praha a pak samozřejmě soustředění s finalistkami." uvedla Iveta po předání vozu. 

Vítězka má i své missí povinnosti a chystá se na okružní jízdu, kde bude navštěvovat pravidelně charity. Cílem je pomoci na co nejvíce místech. Již nyní natáčí se semifinalistkami videa na YouTube kanále, kde apeluje na různá odvětví, kde je potřeba pomoci. Jedná se zejména o domy ohrožených dětí, odchytové stanice pro zvířata, pomoc handicapovaným a pomoc seniorům.

AUTOBOND GROUP a.s. je jednou z největších multibrandových společností v segmentu osobních automobilů. Byla založena v červnu 2006 a v současné době nabízí svoje prodejní a poprodejní služby v provozovnách napříč teritoriem ČR od Karlových Varů přes Plzeň, Prahu, Ostravu-Hrabovou, Ostravu-Svinov, Opavu až po Třinec. AUTOBOND GROUP a.s. se již v roce 2011 zařadila mezi deset největších prodejců nových automobilů v ČR a patří k největším dealerům v sítích značek KIA, Nissan, Toyota, Suzuki a Mitsubishi. Značkové portfolio skupiny zahrnuje kromě již zmíněných také Ford. V roce 2017 založila společnost dceřinou firmu RENT EXPERT, s.r.o., která se zabývá pronájmem automobilů.