Vítězky Miss ČR na Českém plese. Která z nich dostane vydražené šaty od Osmanyho Laffity?

03.02.2020

Třetí ročník Českého plesu opět nezklamal. Nádherná událost plná bohatého programu, známých osobností a štědrých hostů. Miss České republiky s radostí přijala pozvání na třetí ročník velkolepého galavečeru Českého plesu. Vítězky vynesly luxusní róby, drahé šperky Českého granátu a účastnily se dražby šatů, které vlastnoručně ušije Osmany Laffita, dražitel Vladislav Stanko věnoval 180 tisíc korun na charitu.

První únorová sobota proběhla ve znamení společenského tance. Miss České republiky s radostí přijala pozvání na třetí ročník velkolepého galavečeru Českého plesu, který se uskutečnil v Obecním domě. Známé osobnosti, hudba, zpěv, tanec, vysoká gastronomie, honosné róby, elegantní smoking, drahé klenoty a moderní účesy, to vše bylo součástí této akce. Večerem provázely hvězdy české i zahraniční hudební scény. Vystoupila Tereza Mátlová, Ondřej Ruml, Daniel Hůlka či Hana Zagorová. Programem provázel Jan Čenský s Ivetou Vítovou-Lutovskou. Po celý večer hrála kapela Jiřího Dvořáka BOOM!BAND, která hrála společně s hvězdami jako byl například Karel Gott či Lucie Bílá. Po půlnoci vystoupila legendární kapela Olympic v čele s Petrem Jandou.

Na plese zazářily obě vítězky Miss České republiky, Iveta Maurerová a Nikola Kokyová. Vynesly róby úspěšné slovenské návrhářky Zariny Šimkovič. Zápůjčku šatů zprostředkoval oficiální stylista Lukáš Almassy. Vítězky usedly ke stolu společně s organizátory Miss České republiky a zástupcem EUROPEAN INSTITUTE Prague, Vladislavem Stankem, který během dražby vydražil šaty na míru od světově uznávaného módního návrháře Osmanyho Laffity. Kladívko se slovem "Prodáno!" zaznělo při neuvěřitelné částce 180.000 Kč - ta v plné výši putuje na charitu, kterou zprostředkovali organizátoři Českého plesu, manželé Duškovi. Pro jakou dívku nakonec Osmany bude šít róbu? To zatím dražitel nechává pro sebe.

Vítězka Nikola Kokyová i organizátorka Miss České republiky Alexandra Belingerová vynesly šperky Český granát. "Tentokrát jsme nezvolily žádné diamanty za statisíce, chceme zdůraznit tvorbu českých šperkařů a Granát Turnov si o toto říká. Je to tradiční česká šperkařská firma s více než šedesátiletou tradicí," uvedla Belingerová, která vynesla společně s Nikolou Kokyovou šperky za více než 70 tisíc korun.

Vítězky Miss se ale na podiu neobjevily jen jednou. Po boku Ing. Vladislava Stanka, MBA, LL.M., jednatelem EUROPEAN INSTITUTE Prague, předaly hlavní cenu - poukaz na postgraduální manažerské studium MBA. Nikola má za sebou již první přednášky ze studia MBA, které získala za své vítězství v soutěži Miss České republiky. Kromě svého studia na Pardubické univerzitě a krakovacího roku si do svého nabitého programu vložila právě toto studium.

"Vzdělání je pro mě na prvním místě a i když missí povinnosti musím plnit ze 100 %, neotálela jsem se zahájením dalšího studia právě na EUROPEAN INSTITUTE," uvedla Nikola.