Vítězky MISS ČR po boku Jiřího Krampola

02.04.2022

Vítězky Miss České republiky věnovali celé dopoledne návštěvě Aurum Clinic, která je jednou z nejmodernějších a nejlepších klinik tohoto typu v České republice.

Svým klientům poskytuje servis v oblasti krásy plastické chirurgie a estetické medicíny. O dívky se postarala sama majitelka Aurum Clinic s.r.o. MUDr. Ivana Němečková. Dopoledne dívkám zpříjemnil i herec Jiří Krampol svými humornými historkami ze světa showbyznysu. Celý den se tak nesl v příjemné atmosféře.

 Vítězky nejprve čekala konzultace, kde byly na úvod prodiskutovány jejich potíže či požadavky a společně s lékařkou si zvolily, jakou proceduru podstoupí. Vybrané procedury, přímo na míru dívkám byly následně provedeny samotnou paní doktorkou Ivanou Němečkovou. Všem dívkám byl poskytnut luxusní servis v oblasti zdraví a krásy pleti. Dívky se nechali hýčkat různými druhy kosmetických ošetření. Nejčastější procedurou byla technologie Silkpeel, která hloubkově čistí pleť, odstraňuje nečistoty, odumřelé buňky a dodává hloubkovou hydrataci a výživu. Zatím co Miss České republiky Social media 2019 Dominika Fousová po výše zmiňované proceduře podstoupila také Mezoterapii s použitím vlastní plazmy, která pleť omlazuje, vyživuje a léčí drobná poranění, Miss České republiky Naděje 2020 Kristýna Hyská si nechala odstranit znaménko použitím mrazu stejně jako Miss České republiky Silueta 2021 Barbora Kučerová. Ve vedlejší místnosti již relaxovala Miss ČR 2019 Nikola Kokyová, která si nechala hloubkově vyčistit pleť. Simona Šimková Miss ČR Sympatie a Silueta 2020 zatím relaxovala u kosmetiky s hydratační maskou. I. Vicemiss 2021 Sarah Horáková podstoupila Diamantovou dermabrazi, při které je pleť čištěna dermabrazí a následně se do pleti zapracovávají aktivní séra. Miss Sympatie 2021 Veronika Sandholzová si mezi tím zašla na lymfatickou masáž celého těla, která je prevencí proti celulitidě a rozproudí lymfatická systém.

Děkujeme Aurum Clinic a paní doktorce Němečkové za, jako vždy, dokonalou a nadstandardní péči o naše vítězky. Pokud se i vy chcete nechat hýčkat stejně jako Miss České republiky vyberte si jednu z nabízených procedur na jejich webu. V nabídce toho má Aurum clinic opravdu mnoho.  

Foto: Berenika Laurincová