Vpusťte přírodu k vám do ložnice

25.08.2020

Ačkoliv technologie v mnohém pokročily a umělé materiály hýbou světem, přírodu nenahradíte. A pokud chcete pro svůj spánek to nejlepší, v duchu přírody si zařídíte i vaši ložnici.  

Nabízí se řada přírodních materiálů, kterými se můžete v ložnici hýčkat. Zmiňme husí peří, ovčí vlnu, bavlnu, kokosové vlákno, pohanku, ale i přírodní dřevo.

Příroda vám poskytne záruky

O zárukách přírodních materiálů nemusíte pochybovat. Zaručí vám kvalitu, funkčnost, komfort i zdravotní nezávadnost. Příroda se ve vaší ložnici může promítnout v řadě forem, rozhodně vás nebude nudit. Jednou z nich mohou být péřové peřiny a polštáře s náplní z husího peří. To se vyznačuje řadou výhod. Husí peří má perfektní izolační vlastnosti, dokonale odvádí vlhkost, je lehké a prodyšné. Díky možnosti renovace budou péřové peřiny a polštáře stálicí ve vaší ložnici. Peřiny a polštáře s náplní z husího peří si můžete vybrat v různém zastoupení prachového peří a tím i v různé cenové relaci.

Další přírodní materiály, které vás v ložnici budou hýčkat

Stejně jako péřové peřiny a polštáře i lůžkoviny z vlny lze v ložnici používat celoročně. Vlna umí dobře regulovat tělesnou teplotu, je antialergenní a dokáže odvést vlhkost z těla. Je výbornou investicí do kvalitního spánku, protože má dlouhou životnost.

Maximální pohodlí nejen při spánku, nýbrž i během údržby vám zajistí bavlna. Bavlněné povlečení se dobře pere i žehlí. Je příjemné na dotek a dlouho vydrží. Vybírat můžete klasické bavlněné povlečení nebo saténové povlečení. To je vyrobené ze 100% bavlny, avšak díky speciální úpravě získalo svůj typický lesk.

Pohanku pro své zdraví kromě kuchyně využijete také v ložnici. Pohankové slupky se používají jako náplň do polštářů a polštářků, které mají podobně jako péřové peřiny a polštáře řadu přínosů pro kvalitní spánek. Pohankové slupky dobře akumulují teplo, proto mohou posloužit jako příjemně teploučký obklad pro zmírnění celé řady bolestí (bolest krční páteře, břicha, menstruační bolesti...). Pohankové slupky mají výhodu v tom, že neztrácejí na svém objemu a umožňují správnou cirkulaci vzduchu.

To však není všechno, v ložnici můžete upřednostnit například masiv před nábytkem z dřevotřísky. Můžete ocenit lůžkoviny z bambusu či matrace s kokosovým vláknem. Přírodní materiály jsou pro vaši ložnici tím nejlepším, co na trhu existuje. Jsou sice dražší než řada umělých materiálů, ale jejich funkčnost se nedá srovnávat. Je jen na vás, zda jim dáte přednost.

Komerční sdělení