Chcete si nechat vrátit daně ze zahraničí, ale nevíte, jak na to? TJ-Legal vám pomůže s daňovým přiznáním z Německa, Rakouska či Nizozemska

10.05.2023

Pracujete v zahraničí a platíte daně? Nevíte, jak si nárokovat vrácení daní? S firmou TJ-Legal nemusíte mít obavy. Zkušení právníci a daňoví poradci vám pomohou s vyplněním daňového přiznání a zajistí, aby vám byly vráceny všechny náležité daně. Netrapte se sami se složitou zahraniční byrokracií.

TJ-Legal je renomovaná česká firma specializující se na právní a daňové poradenství. Jejich tým tvoří zkušení právníci a daňoví poradci, kteří poskytují služby klientům z celého světa. Jedním z klíčových zaměření firmy je právě vracení daní ze zahraničí, které přidělává starosti spoustě českým občanům pracujícím v Německu, Rakousku či Nizozemsku.

Nenechte své daně zbytečně propadnout státu

Pokud legálně pracujete v Německu či Rakousku a platíte daně, můžete mít nárok na vrácení nemalých daní. Podání daňového přiznání v Německu vám může přinést částku už od 703 € do 5 041 €, pokud se jedná o vrácení daní z Rakouska, může se jednat o částku od 636 € do 3 517 €, nejedná se rozhodně o zanedbatelné peníze.

TJ-Legal vám pomůže s vyplněním daňového přiznání a zajistí, aby vám byly vráceny všechny daně, na které máte zákonný nárok. Vše řešíte v češtině a pokud například nemáte k dispozici všechny potřebné dokumenty, firma si je vyžádá za vás přímo od českých úřadů, ale klidně i od vašeho zaměstnavatele.

Je důležité mít kvalitní právní zastoupení při vyřizování daňových záležitostí v zahraničí, protože každá země má své vlastní daňové předpisy a postupy, jejichž řešení vám může přidělat nejednu vrásku. Jděte na to od lesa a nechte si daně zpracovat od profesionálů. Ušetříte si nejen starosti, ale i spoustu času.

TJ-Legal pomůže i s přídavkem na dítě

Pokud pracujete v Německu (Kindergeld), Rakousku (Familienbeihilfe) či Nizozemsku (Kinderbijslag) a máte děti, rozhodně se vám vyplatí o přídavek zažádat. Například v Německu činní Kindergeld 250 € na jedno dítě. Nicméně, pokud nejste občanem Německa či Rakouska, může být získání této dávky velice komplikované. TJ-Legal vám pomůže s vyplněním potřebných formulářů a zajistí, aby pro získání příspěvku na děti byly splněny všechny důležité podmínky.

Podnikáte v zahraničí v oblasti stavebnictví? Zpozorněte!

Spoustu českých občanů v zahraničí také podniká v oblasti stavebnictví, častou překážkou pro ně ale může být řešení různých dokumentů či zákonných povinností. Pro podnikatele a firmy podnikající ve stavebnictví v Německu zajišťuje TJ-Legal vyřízení celé řady dokumentů, které podnikání znatelně usnadní. Nejčastější se jedná o tzv. "Freistellung".

Proč řešit daně právě s TJ-Legal?

TJ-Legal se pyšní svou dlouholetou praxí v oblasti právního a daňového poradenství a je aktivním členem mezinárodních asociací, které sdružují odborníky z různých zemí a oblastí práva. Díky tomu je schopna poskytnout svým klientům nejlepší služby a poradenství v oblasti vrácení daní ze zahraničí, daňových přiznání a dalších daňových záležitostí. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro řešení vašich daňových záležitostí v zahraničí, TJ-Legal je tu pro vás.

Foto: https://tj-legal.cz/ 

komerční sdělení