Vydělejte více díky těžbě kryptoměn

06.03.2022

 O kryptoměnách pravděpodobně slyšel již naprosto každý. Právě v současné době, kdy nejistá politická situace v celém světě nezaručuje, že o své peníze v bance vlivem inflace nebo zásahem vlády nepřijdete, totiž kryptoměny představují ideální alternativu uložení hodnoty. Možná však nevíte, že ještě lepší než kryptoměny nakupovat, je investice do jejich těžby. Při těžbě totiž získáte kryptoměny mnohem levněji, než kdybyste si je koupili na burze.

Jak začít s těžbou Bitcoinů?

K těžbě kryptoměny vám nebude stačit běžný domácí počítač ani notebook. Těžba totiž spočívá v řešení velmi složitých matematických operací, k čemuž budete potřebovat tzv. miner. Jedná se o speciálně sestavený hardware, postavený a vyladěný tak, aby dokázal řešit tyto operace co nejefektivněji a získával tak kryptoměny s co nejnižšími náklady. Jakmile si takový miner pořídíte, získáte v podstatě robota, který za vás bude chodit do práce. V závislosti na momentální ceně energie tak získáte kryptoměnu cca 2,5 - 3 x levněji, než kdybyste si ji koupili na burze. Navíc vás neohrozí ani a eventuální výkyvy v ceně kryptoměn - vyděláváte i v případě že cena klesá. Velmi kvalitní minery optimalizované na jednotlivé kryptoměny sestavuje a prodává například česká firma Crypto Future. Nabízí i zprovoznění a zapojení, takže se můžete ihned začít s těžbou.

Kde uskladnit minery?

Kryptoměnový miner můžete provozovat kdekoli, kde je elektrická zásuvka, dostatečné větrání a stabilní připojení k internetu, například ve vašem obýváku. Je ovšem pravda, že miner produkuje značné množství tepla a také hluku z ventilátorů. Pokud se tedy chcete těmto vedlejším efektům těžby vyhnout, můžete zvolit tzv. housing - službu, při které je váš miner umístěn v datovém centru, kde má ideální podmínky pro provoz a neustálý dohled technického personálu. Housing nabízí také Crypto Future - v jejich datovém centru bude váš stroj pod neustálým dohledem, chráněn před živly, krádeží a výpadky elektřiny. Navíc bude napájen levnější energií, což zvýší efektivitu vaší těžby.

komerční sdělení

foto: https://pixabay.com/cs/