Vykročte do podzimu stylově!

13.09.2022

Nejbarevnější roční období opět přichází! A s ním také nová kolekce obuvi Deichmann. Objevte poutavé modely podle nejnovějších trendů a kráčejte podzimem v originálním stylovém obutí. Jaké kousky tuto sezónu prostě musíte mít?

Pohodlné baleríny

Komfortní, a přesto neskutečně "in"! Takové jsou baleríny z nové podzimní kolekce Deichmann. Do atraktivních modelů zdobených kovovými prvky, nebo sofistikovaným prošíváním, se zamilujete na první pohled! Ideální společnice na babí léto i začátek podzimu!

Lodičky na blokovém podpatku

Mohou být boty na podpatku svůdné a pohodlné zároveň? Rozhodně ano! Dodejte svému podzimnímu outfitu kapku stylového retra v lodičkách ve stylu mokasín na stabilním blokovém podpatku. 

Chunky mokasíny

Trend, se kterým jste se mohli seznámit už v uplynulých sezónách. A hitem je i letos. Pokud nosíte ráda extravagantní obuv, která neunikne pohledům okolí, jsou odvážné chunky mokasíny pro vás ty pravé.

Tenisky na platformě

Milujete ležérní a sportovní styl oblékání? V tom případě vám v podzimním botníku nesmí chybět tenisky na výrazné platformě! Kolekci vévodí světlé neutrální a zemité tóny, které se hodí k většině outfitů. Nebo si troufnete i na extravaganci v podobě výrazných sytých barev?

Chelsea obuv

Podzimní stálice v novém "kabátě". Letošní modely se mohou pyšnit vyšší holení, robustními platformami, (nejen) světlými barvami či výraznými kovovými řetízky. Tak do kterého modelu s radostí vklouznete?

Tisková zpráva

Foto: Deichmann