Využijte slevu 10 % na repasovanou výpočetní techniku s kódem STUDENT na www.c-c.cz

09.09.2023

Školní rok je zpátky a s ním i výzvy spojené s učením a práci na projektech. Chcete-li získat konkurenční výhodu a zlepšit své studijní i pracovní prostředí, máme pro vás skvělou zprávu! Oblíbený e-shop www.c-c.cz pro vás má slevu 10 % na repasovanou výpočetní techniku, a to díky speciálnímu kódu STUDENT. Akce platí pouze do konce září, proto neváhejte objednat co nejdříve.

Využijte slevu ještě dnes a získejte kvalitní zboží za bezkonkurenční cenu

Máte rádi slevy? My také! A právě teď můžete ušetřit 10 % z ceny na veškerou repasovanou výpočetní techniku z e-shopu www.c-c.cz. Stačí vložit kód STUDENT do pole "Slevový kupón" při provedení objednávky a cena se vám okamžitě sníží o deset procent.

Repasovaná elektronika se stává stále populárnější díky skvělému poměru cena / výkon

I když se jedná o repasovanou techniku, každý produkt prochází důkladnou kontrolou a údržbou. To znamená, že dostanete špičkovou techniku za mnohem nižší cenu. Ať už tedy potřebujete notebook, stolní počítač, nebo jiné zařízení, v nabídce e-shopu www.c-c.cz najdete široký výběr produktů, které vyhoví vašim potřebám. 

Levné notebooky pro studenty z e-shopu C-C.cz jsou velice oblíbené pro svou výhodnou cenu a skvělý stav zařízení, proto se perfektně hodí pro všechny vaše školní projekty.

Jak využít slevu?

Využít tuto slevu je velmi snadné. Stačí následovat tyto kroky:

  • navštivte naši webovou stránku www.c-c.cz
  • vyberte si repasovanou výpočetní techniku, kterou potřebujete
  • při provedení objednávky vložte kód STUDENT do pole "Slevový kupón"
  • uvidíte, jak se cena sníží o 10 %.
  • dokončete objednávku a užijte si svou novou výpočetní techniku

Nakupování kvalitní techniky za skvělé ceny ještě nikdy nebylo tak jednoduché. Nezapomeňte, že tato akce platí pouze do konce září, tak neváhejte a vybavte se vším potřebným pro úspěšný školní rok a produktivní práci.

Proč nakupovat právě u CORRECT Computers?

Plzeňská společnost CORRECT Computers je jedním z předních prodejců repasované elektroniky. Specializuje se na prodej kvalitních a prověřených repasovaných zařízení s garancí kvality a je mezi zákazníky považována za vysoce spolehlivou firmu.

100 % zákazníků doporučuje e-shop C-C.cz

Zákazníci internetového obchodu C-C.cz jsou velice spokojeni jak s produkty, tak s nabízeným servisem. Prohlédněte si nezávislé hodnocení od zákazníků na portálu Heureka.cz a zjistíte, že tento e-shop doporučuje 100 % klientů.

E-shop C-C.cz je držitelem značky dTest obchodní podmínky

Firma CORRECT Computers, která prodává počítače a notebooky v Plzni, dobrovolně vstoupila do systému "zvyšování kvality obchodních podmínek", jehož cílem je zpřehlednění a zjednodušení obchodních podmínek, zlepšení vztahu mezi spotřebitelem a podnikatelem a jasná garance obchodních podmínek pro kupujícího - spotřebitele.

Obchodní podmínky byly vypracované nezávislou spotřebitelskou organizací dTest, o.p.s. Eshop C-Cz.cz je držitelem značky dTest obchodní podmínky.

Je váš notebook už pomalý a sem tam se sekne? Neváhejte objednat ještě dnes, ať nepropásnete super slevu! Vyberte si svůj nový notebook či stolní počítač a užívejte si práci s rychlým a spolehlivým zařízením. 

Kontakty

CORRECT Computers Plzeň

Skladová 559/24, 326 00 Plzeň

E-shop: www.c-c.cz

Tel.: 377 471 319

E-mail: info@c-c.cz

Komerční sdělení