Zajímáte se o zdravý životní styl? Nezapomeňte na důležité doplňky

12.03.2023

Naše vyspělá civilizace se potýká s ohromným množstvím nejrůznějších chorob, které jsou způsobené nevhodným životním stylem. Mezi velmi časté příčiny těchto nemocí patří nedostatek spánku, vysoká míra stresu, absence pravidelného pohybu a samozřejmě i špatné stravovací návyky. Obzvlášť poslední zmíněná oblast si zaslouží svou pozornost. Jak doplnit potřebné mikroživiny?

Kritický nedostatek

Ačkoliv je každý z nás neopakovatelný originál, v posledních letech všichni odborníci jasně varují před obecným nedostatkem mnoha různých vitamínů i minerálů. Mezi ty nejdůležitější bezesporu patří vitamín D. Jak zajisté víte, naše tělo si jej dokáže vytvořit při pravidelném pobytu na slunečním světle. V našich zeměpisných končinách je naprosto nutné zmíněný vitamín doplňovat nejen celou zimu, nýbrž i na začátku jara a konci podzimu.

Skvělým pomocníkem je i známá Chlorella, jež si v posledních letech vybudovala svou popularitu. Vyjmenovat všechny její účinky by vydalo na samotnou knihu, tudíž se zaměříme jen na ty nejpodstatnější. Dočkáte se podpory trávení, dopřejete si množství antioxidantů, zlepšíte činnost jater, posílíte obranyschopnost svého těla a pocítíte více energie během náročných dní.

Dlouhý život

Pokud se zajímáte o oblast stravování, nejspíše znáte mladý ječmen. Ten se hodí pro povzbuzení organismu po námaze, postará se o správnou mikrobiální rovnováhu ve vašem zažívacím traktu, představuje účinný doplněk při redukci hmotnosti a zabraňuje přílišnému nadýmání. V neposlední řade oceníte i zlepšení kvality spánku a ochranu buněk před oxidačním poškozením.

Ať už vás lákají jakékoliv zdravé doplňky, rozhodně si prohlédněte nabídku známého e-shopu Notino, který disponuje veganskými a stoprocentně bio produkty za příznivé ceny.  

komerční sdělení       

Fotka od Hans z Pixabay